هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت 6/8/1392 هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت 6/8/1392

برنامه نود این هفته در تاریخ ۶ آبان ۹۲ از ساعت ۲۲:۳۵ دوشنبه شب از شبکه سوم بر روی آنتن رفت.

سئوال مسابقه پیامکی این هفته به قهرمان نیم فصل لیگ برتر سیزدهم اختصاص یافته بود.

محمد فنایی کارشناس داوری این هفته برنامه نود بود.

علی دوستی مهر سرمربی تیم ملی نوجوانان روی خط تلفنی برنامه نود آمد و در مورد تیم ملی نوجوانان گفت: تیم ملی وضعیت خوبی دارد و تنها مشکل ما نداشتن اعتماد به نفس کامل است و بازیکنان ما در دیدارهای گذشته عملکرد خوبی داشتند و ما می توانستیم آرژانتین را به راحتی ببریم اما اعتماد به نفس بچه ها زیاد بالا نیست و این امر مانع از پیروزیمان در این بازی شد.

وی افزود: فرا باید مقابل نیجریه به میدان برویم تیمی که بسیار قدرتمند است ولی ما با آمادگی کامل به مصاف این تیم می رویم تا بهترین نتیجه را بگیریم . از دقیقه یک بازی برای پیروزی به میدان می رویم.

وی در مورد تیم نیجریه گفت: این تیم از بازیکنانی بهره می برد که نه تنها زیر ۲۰ سال نیستند بلکه بیشتر از ۲۰ سال دارند و ما بدون توجه به این مسائل به مصاف این تیم می رویم.

وی در مورد حضور مهدوی کیا در امارات خاطرنشان کرد: حضور مهدوی کیا در امارات تاثیر زیادی بر روی روحیه بازیکنان دارد و باید از حضور این افراد استفاده شود.

گزارشی از دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده مشهد در جام حذفی و حواشی این دیدار پخش شد و داوری این دیدار مورد بررسی قرار گرفت.

پس از این بخش، گزارش نود درجه پخش شد که به مسائل مختلف فوتبال طی هفته اخیر پرداخته بود.

سپس تصاویری از دیدار تیم های سپاهان و ملوان بندر انزلی پخش شد و فنایی در مورد مسائل داوری این دیدار نکته هایی را یادآور شد.

گزارشی از دیدار تیم های صبا و مس کرمان و سپس استقلال تهران و فولاد خوزستان پخش شد.

پس از گذشت ۵۰ دقیقه از آغاز برنامه اغلب مردم پرسپولیس را به عنوان قهرمان نیم فصل انتخاب کردند.

پس از این بخش گزارش ایران ۹۰ پخش شد که به استان کردستان اختصاص یافته بود.

در این گزارش، گزارشگر برنامه نود به استان کردستان و شهرستان های مختلف از جمله قربه سفر کرده بودند که مسئولان فوتبال این شهرستانها همگی از نداشتن حامی مالی صحبت می کردند.

بازیکنان این شهرستان از لباس های چند منظوره خود سخن گفتند، لباسهایی که برای سه رده سنی و تمرین و مسابقه و … مورد استفاده قرار می گرفت.

میهمان برنامه: علیرضا نظیف کار متولد ۱۳۶۳ از تیم داماش گیلان

فوتبال را از رشت آغاز کرد و سپس به تهران آمد و در تیم استقلال شمال تهران بازی کرد و بازی خود را در تیم های مختلف ادامه داد.

وی در مورد تیم داماش گیلان گفت: عابدینی برای تیم ما خیلی زحمت کشید و سه سال بود که کسی سراغ تیم ما را نمی گرفت. امسال حدود نیمی از طلب خود را دریافت کرده ایم.

وی در مورد تیم امید گفت: در اردویی که وینگو بگوویچ سرمربی تیم بود از لیگ یک به تیم ملی امید دعوت شدم و خدا را شکر توانستم زحمات بگوویچ را پاسخگو باشم.

نطیف کار نیز پرسپولیس را قهرمان نیم فصل لیگ سیزدهم دانست.

نظیف کار در مورد حساسیت دیدار بین تیم های داماش و ملوان گفت: ما با هم مشکلی نداریم ولی روز بازی با توجه به اینکه بازی برای هواداران دو تیم اهمیت بالایی دارد دیدار حساسی را مشاهده می کنیم.

وی در مورد عابدینی گفت: عابدینی علاوه بر مدیر عامل تیم، مدیر فنی تیم نیز است و همیشه نظرات خود را در مورد تیم بیان می کند.

وی در مورد شادی پس از گل خود و بوسه زدنش بر روی بازوی راست خود گفت: من نام پسرم ” سامیار” را روی بازوی راستم نوشته ام و پس از گل روی نام پسرم بوسه می زنم.

گزارشی از دیدار تیم های ذوب آهن و داماش گیلان و حاشیه های این دیدار پخش شد.

سپس گزارش از بازی دو تیم راه آهن و پرسپولیس و حاشیه های این دیدار پخش شد.

میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال روی خط تلفنی برنامه آمد و  در مورد داوری در دیدار تیمش با انتقاد به فنایی گفت: یکبار هم که داور بازی قضاوت درستی دارد شما قضاوت وی را زیر سئوال می برید.

فنایی عنوان کرد: من اگر صدبار دیگر این صحنه را ببینم می گویم این صحنه خطا نیست، اگر شما از من در بخش داوری حرفه ای تر است نظر شما محترم است ولی فاصله من و شما خداقل ۴۰ سال است و به نظر من بهتر است هر فردی در زمینه تخصص خود صحبت کند و به هم احترام بگذاریم.
در این بین ماجدی و فنایی برای دقایقی با هم بگو مگو کردند و فنایی خطاب به ماجدی گفت: خیلی ممنون که شما به من داوری یاد می دهید و نسبت به رفتار ماجدی معترض شد.

میرشاد ماجدی در مورد رفتن برهانی به دوبی گفت: آرش از قبل قرار بود سفری داشته باشد و با توجه به اینکه نمی دانستیم زمان بازی های معوقه چه موقع است وی به مسافرت رفت.

وی در مورد خداحافظی مجیدی نیز گفت: این یک موضوع شخصی است و باید خود مجیدی در این باره صحبت کند و قراری در این رابطه با باشگاه نداشته است.

گزارش نود تا نود این هفته به مسائل و اتفاقات فوتبال در هفته جاری اختصاص یافته بود که استعفای عابدینی و رویانیان مدیرعاملان داماش و پرسپولیس و همچنین لرزیدن بازیکنان و توپ جمع کنان فوتبال در سرمای پاییز از جمله این موارد بودند.

پس از گذشت ۱۲۲ دقیقه از آغاز برنامه آمار سئوال پیامکی برنامه بدین صورت بود:

علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال بر روی خط تلفنی برنامه نود آمد و در ابتدای صحبت خود بر قانونی بودن مجمع فدراسیون فوتبال تاکید کرد و گفت از ۷۴ نفر اعضای مجمع ۶۸ نفر حضور داشتند و با این تعداد مجمع کاملا قانونی است.

سپس گزارشی مفصل از مجمع روز گذشته فدراسیون فوتبال پخش شد که طی آن صحنه های جالبی از قبیل ترک جلسه از سوی رویانیان، عصبانیت آقای رییس!، گزارش مالی فدراسیون، نحوه رای گیری نایب رییس دوم، صحبت های اعضای حاضر در مجمع، غیبت نماینده وزارت ورزش و  … پخش شد.

کفاشیان پس از پخش این گزارش در ادامه صحبت های خود گفت: من در مجمع روز گذشته کم آوردم و اعضای مجمع اجازه نمی دادند صحبت ها تمام شود و من نیز در پاره ای اوقات عصبانی شدم که از این بابت عذرخواهی می کنم و نباید عصبانی می شدم.

وی در مورد استعفایش گفت: من گفته بودم در مجمع آینده استعفا می دهم اما نگفتم در کدام مجمع بعدی! هنوز مجمع مد نظر من نرسیده است.

وی در مورد رای گیری در مجمع و نحوه آن گفت: اعضای مجمع خواستند که رای گیری بصورت شفاهی باشد و ما نیز مخالفتی نکردیم ولی به شخصه معتقدم باید رای گیری بصورت کتبی انجام می شد.

اقبال گزینی کارشناس مالی و اقتصادی ورزش روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: جایی که اساسنامه پیش بینی نشده و رییس فدراسیون در مجمع می تواند اساسنامه را تغییر دهد هیچیک از خروجی های جلسه قانونی نیست.

در این مجمع صورت های مالی ارائه شد که به هیچ عنوان ارزش قانونی نداشت و خلاف قانون بود، این گزارش امضای اعضای هیئت رییسه را نداشت، وقتی اعضای مجمع این گزارش مالی را ندیده اند چطور باید آن را تایید کنند؟

وی ادامه داد: باید مجمع بار دیگر برگزار شود و گزارش مالی سال گذشته ارائه شود. در مورد برنامه و بودجه نیز گفت: مسئول تنظیم این فرم ها چه کسی است؟

کفاشیان گفت: چون فرصت کافی نداشتیم نتوانستیم گزارش مالی را در اختیار اعضای مجمع قرار دهیم. ما ۲۶ روز قبل از برگزاری مجمع این گزارس مالی را به اعضای مجمع دادیم و اگر در این باره مشکلی بود آن را به ما اطلاع می دادند.

متاسفانه گزارش عملکردی که از سوی فدراسیون ارائه شده فقط برای رفع تکلیف بوده است و حتی مشخص نیست این اعداد و ارقام به ریال است یا تومان؟!

وی در مورد تهیه برنامه و بودجه و تراز مالی فدراسیون گفت: برای تنظیم بودجه باید فدراسیون هذف مند حرکت کندو سپس تنظیم بودجه کرد.

مواردی در این ارتباط تلفنی مطرح شد و کفاشیان در پایان این گفتگو عنوان کرد باید با دقت مسائل مالی فدراسیون بررسی شود، همچنین باید برای تنظیم بودجه بیشتر بررسی کنیم.

این بحث نیمه تمام ماند و قرار شد در برنامه های بعدی نود مورد برزسی قرار گیرد.

پس از این مکالمه تلفنی گزارشی از مجمع هیئت فوتبال بوشهر پخش شد و مسئولان هیئت و شهرستان ها از غیرقانونی بودن مجمع سخن می گفتند.

کفاشیان در مورد مجمع هیئت فوتبال بوشهر گفت: این مجمع قانونی بوده و ما تمام اعضا را شناسایی کرده و مدیر کل افراد را شناسایی کرده است و بررسی مجدد شده است و اعضا همان اعضایی بودند که باید حضور پیدا می کردند.

وی در مورد اینکه از دوانی رییس سابق هیئت فوتبال بوشهر حمایت نشده است عنوان کرد: من از وی حمایت کردم ولی حراست گفت که وی صلاحیت شرکت در انتخابات را ندارد.

محمد دوانی در این لحظه روی خط تلفنی آمد و گفت : تمام افرادی که در مجمع هیئت بوشهر بودند می دانند که مجمع قانونی نبوده است . افراد دیگری در مجمع حضور یافته بودند.

برنامه نود 6/8/1392

دوانی در مورد رد صلاحیت خود گفت: من رد صلاحیت نشدم و نامه ای به دست من نرسیده است و اگر چنین نامه ای وجود دارد باید به من ارائه شود که کفاشیان عنوان کرد نامه را فردا به آقای دوانی و برنامه نود ارسال می کنم تا شک و شبهه ای باقی نماند.

پس از این بخش گزارشی از هیئت فوتبال اصفهان و وضعیت این هیئت پخش شد که بدلیل پلمپ شدن هیئت، کارهای مربوط به آن در یک مغازه انجام می شد.

رییسی کیا مدیرعامل باشگاه راه آهن روی خط تلفنی آمد و با انتقاد به داوری در مسابقات لیگ برتر گفت: حداقل در ۲۰ درصد از بازیها اشتباهات داوری به ما ضربه زده است و از مسئولان می خواهم به این مسائل بیشتر رسیدگی کنند.

سپس گزارشی از لیگ دسته اول و حاشیه های این لیگ پخش شد.

آیتم کوتاهی در مورد وضعیت زندگی خانواده مرحوم مجید سبزی بازیکن اسبق پرسپولیس پخش شد.

آمار سئوال پیامکی برنامه پس از گذشت سه ساعت و ۵۰ دقیقه بدین صورت بود:

برنامه نود این هفته ساعت ۲:۲۱ بامداد سه شنبه به پایان رسید.

725
0

ورزشی

آرشیو

تاریخ برگزاری بازی های آسیایی 2018 + لیست رشته های ایران

کمیته برگزاری ۲۰۱۸ Asian Games زمان‌بندی مورد نظر برای برگزاری این دوره را مشخص کرده است. طبق این برنامه مراسم افتتاحیه روز شنبه ۸...