کار زیبای خانم مدیر الیگودرزی در مدرسه +تصاویر کار زیبای خانم مدیر الیگودرزی در مدرسه +تصاویر

کار خانم مدیر الیگودرزی در مدرسه

خانم مدیر الیگودرزی این بار به همه درس فداکاری داد . این بانوی ورزشکار و شوهرش که هر دو صخره نوردند جان خود را به خطر انداختند تا از جان دانش اموزان مدرسه محافظت کنند.به گزارش ابرتازه ها این مدیر مدرسه برای صرفه جویی در هزینه ها و کمک به حفظ امنیت کودکان و دانش اموزان خود اقدام به رول پلاک کردن سنگ های ساختمان مرتفع مدرسه کرد . حس مسئولیت شناسی مدیرمدرسه روستای شاپورآباد الیگودرز باعث شد تا وی برای جلوگیری از بروز حادثه برای دانش آموزان خود از تبحری که در رشته صخره نوردی دارد ،استفاده کرده و ایثار و از خودگذشتگی را عملاً به شاگردانش یاد دهد

گیتی فیلی هدف خود را از انجام این کار این چنین تشریح می کند : پس از مدتی که مدیر این مدرسه شدم شاهد افتادن سنگ های نمای ساختمان مدرسه بودم و هر لحظه احتمال می دادم این سنگ ها با دانش آموزان برخورد نموده و حادثه ای تلخ را رقم زند ، لذا مکاتباتی برای رسیدگی به این مشکل انجام دادم و در نهایت تصمیم گرفتم که شخصاً دست بکار شوم.

کار زیبای خانم مدیر الیگودرزی در مدرسه +تصاویر

فیلی ادامه داد : موضوع را با همسرم مطرح کردم و اوبرای محکم کردن سنگ های نما پیشنهاد داد که سنگ ها را رول پلاک کنیم.

این مدیر وظیفه شناس و ایثار گر به تنگناهای مالی مدرسه اشاره کرد و افزود : با توجه به تبحری که خودو همسرم در رشته صخره نوردی داشتیم ؛ تصمیم گرفتیم به جای استفاده از داربست فلزی با صخره نوردی این کار را انجام دهیم و در عرض چند روز این ایده هم عملی شد و ما بخش قابل توجهی از نمای مدرسه را مستحکم کردیم.

فیلی تاکید کرد : با این اقدام درهزینه های مدرسه صرفه جویی کردیم و حاضریم در دیگر مدارس هم همراه آموزش و پروش باشیم

کار زیبای خانم مدیر الیگودرزی در مدرسه +تصاویر

مدیر مدرسه حجاب در پایان سخنان خود تصریح کرد : عشق و علاقه به دانش آموزان باعث شد تا تمام خطرات را بپذیرم و باز هم برای وطن حاضرم از جانم مایه بگذارم.گفتنی است که خانم فیلی۲۶ سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارد و در حال حاضر نیز ترم پایانی کارشناسی ارشد مشاوره را می گذراند.

Save

Save

خواندنی های جالب

آرشیو

حالت دلت که خوب باشه و حال دلت که خوب نباشه + عکس نوشته و متن

حالت دلت که خوب باشه دلنوشته های زیبا درباره خوب بودن حال دل آدم و متفاوت دیدن زندگی همراه با عکس نوشته های حال...