دو هفته دیگر روحانی به مردم گزارش می‌دهد دو هفته دیگر روحانی به مردم گزارش می‌دهد

دکتر روحانی

دومین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در دولت یازدهم با حضور محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور، حمید چیت‌چیان وزیر نیرو و نمایندگان بخش خصوصی صبح امروز در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

محمد نهاوندیان پس از شرکت در نشست شورای گفت‌وگو با حضور در نشست خبری با اشاره به مصوبات این جلسه گفت: تشکیل جلسه شورای گفت‌گو در محل دولت نشان دهنده اهتمام دولت در گفت‌وگو با بخش خصوصی است و از این به بعد جلسات به طور متناوب در اتاق بازرگانی و دولت تشکیل می‌شود.

نهاوندیان مصوبه دیگر این جلسه را تعیین اعضای جدید شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه در دستور‌العمل شورا مدت حضور اعضا یک ساله بوده باید پس از یک سال این کار تجدید می‌شد که در دوره قبل که به دلیل به حد نصاب نرسیدن این مسئله به تأخیر افتاد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور ادامه داد: در این دوره با حضور وزرا انتخاب اعضای جدید را انجام دادیم و امروز اعضای پیشنهادی مشترک اتاق‌های بازرگانی مطرح شدند و ۸ نفر از اعضای بخش خصوصی و دولتی به تصویب رسیدند.

وی اضافه کرد: آقایان جلالی، خلیل‌زاده، بهرام‌مند، معتمدی، میری، پورفلاح، رضایی‌نژاد و بحرینیان به عنوان اعضای جدید شورای گفت‌وگو برگزیده شدند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور همچنین به تنوع اعضای انتخاب شده و حوزه‌های فعالیت اقتصادی این اعضا اشاره و افزود: خوشبختانه گستردگی خوبی وجود دارد و این افراد بخش‌های مختلف اقتصادی را نمایندگی خواهند کرد.

نهاوندیان مصوبه دیگر شورای گفت‌وگو را در مورد مسئله آب و وضعیت سفره‌های زیرزمینی آب عنوان کرد و تصریح کرد: دبیرخانه شورای گفت‌وگو پیشنهادی مبنی بر  تشکیل کمیته‌ای با مسئولیت وزارت نیرو و مشارکت وزارت کشاورزی با حضور نمایندگانی از کمیسیون کشاورزی مجلس را داد که مسئولیت تطبیق دادن اصل ۱۴۰ برنامه را با قوانین دارد که به تصویب شورای گفت‌وگو رسید.

وی اظهار داشت: با توجه به مصوبه روز گذشته دولت در بحث ارز حاصل از صادرات، بخشنامه مالیاتی قبلی ادامه پیدا نمی کند.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اعلام اینکه از نظر زمانی دولت از ۲۶ مرداد ماه بوده و طبعا ۱۰۰ روز اول برای گزارش دهی دو هفته دیگر است گفت: سنت گزارش دهی ۱۰۰ روز به ۱۰۰ روز ادامه پیدا می کند.

دو هفته دیگر روحانی به مردم گزارش می‌دهد

789
0

سیاسی

آرشیو

ماجرای دستگیری روح الله زم مدیر کانال تلگرام آمد نیوز | روح الله زم کیست ؟

ماجرای دستگیری روح الله زم مدیر کانال تلگرام آمد نیوز به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،...