حدیث میر امینی ازدواج کرد + عکسهای مراسم ازدواج + بیوگرافی حدیث میر امینی ازدواج کرد + عکسهای مراسم ازدواج + بیوگرافی

حدیث میر امینی اینستاگرام ، عروسی حدیث میرامینی ، همسر حدیث میرامینی کیست ، بیوگرافی حدیث میرامینی.

حدیث میر امینی

حدیث میر امینی : در این شماره بیوگرافی ، سبک زندگی و عکس های زیبا از سبک لباس پوشیدن حدیث میر امینی و خانواده اش را مشاهده می کنیم .

نام: حدیث میر امینی

تولد: سال۱۳۶۷

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته ی نمایش

 حدیث میر امینی

دوران کودکی حدیث میر امینی

بیوگرافی حدیث میر امینی

حدیث میر امینی فارغ التحصیل رشته ی نمایش است و اکنون در همین رشته به فعالیت های تلویزیونی و هنری می پردازد.

 بیوگرافی حدیث میر امینی

حدیث میر امینی فرزند چهارم خانواده است و سه برادر بزرگتر از خود هم دارد . رنگ قرمز رنگ مورد علاقه ی حدیث میر امینی است و به غذاهای ایتالیایی هم علاقه فراوان دارد.

شباهت فوق العاده حدیث میرامینی با برادرش

حدیث میر امینی و برادرش

بازیگر مورد علاقه ی خارجی او رابرت دنیرو است. تفریح مورد علاقه ی حدیث میر امینی فیلم دیدن و ورزش کردن است . و این بازیگر شنا را بیشتر از هر ورزش دیگری دوست دارد او عاشق سینما است و دوست دارد در این عرصه بسیار موفق تر از تلویزیون باشد.

حدیث میر امینی به سهیلی زاده و مهران مهام علاقه ی زیادی دارد و معتقد است آنها به او کمک زیادی کرده اند.

حدیث میر امینی, بیوگرافی حدیث میر امینی

حدیث میر امینی در پاسخ به این پرسش که چه‌قدر از ابتدای مسیر بازیگری خود دغدغه کلیشه نشدن را دارد،افزود: بسیار تلاش می‌کنم در نقش خاصی کلیشه نشوم، خوشبختانه در سال‌های اخیر موقعیت‌هایی برایم به وجود آمده است که بتوانم نقش‌های کاملا متفاوتی بازی کنم.

ازدواج حدیث میر امینی

حدیث میر امینی با مجتبی رجبی یکی از بازیگران سینما و مدیر فعلی شبکه جام جم ازدواج کرد.

 عکس حدیث میرامینی , مراسم ازدواج حدیث میرامینی و همسرش مجتبی رجبی , حدیث میر امینی , مجتبی رجبی

عکسهای مراسم ازدواج حدیث میر امینی

حدیث میر امینی ازدواج کرد , عکسهای مراسم ازدواج

حدیث میر امینی با انتشار عکس بالا نوشت : به مژگان سیه کردى هزاران رخنه در دینم بیا کز چشم بیمارت هزاران درد برچینم ❤?????

 حدیث میر امینی

عکس عقد حدیث میرامینی و همسرش مجتبی رجبی

حدیث میر امینی ازدواج کرد

فیلم های تلویزیونی:

فیلم های تلویزیونی که حدیث میر امینی در آن ایفای نقش کرده عبارتند از: قصیده شب بارانی ( علی سبزواری )،گزارش یک اعدام ( ابراهیم شیبانی )،رها ( بشیر آزادپور )،مرد ( سیروس الوند )،اتوبوس ( نیما اقلیما )،دژ شوق ( سید مجید پرهیز )،چشم خدا ( احسان صادقی )،قصه داوود و قمری ( آیدا پناهنده )،پاپوش ( منوچهر هادی )،آوازهای مادرانه ( اصغر هاشمی )

مجموعه های تلویزیونی :

سریال هویت،سریال گیلعاد ( حسین سهیلی زاده )،سریال گل های گرمسیری ( عسگرپور )،سریال شب می گذارد ( راما قویدل )،سریال دلنوازان ( حسین سهیلی زاده )،سریال سراب ( حسین سهیلی زاده )،سریال ساختمان پزشکان ( سروش صحت ) – حضور افتخاری در دو قسمت پایانی،سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد – حضور در دو اپیزود،سریال زن بابا ( سعید اقاخانی )

فیلم های سینمایی:
فیلم های سینمایی که حدیث میر امینی در آن به ایفای نقش پرداخته عبارتند از: شب حورا ( شهاب ملتخواه )
ورود آقایان ممنوع ( رامبد جوان )

حدیث میر امینی

گفت‌وگو با حدیث میر امینی

بازیگر خوش‌شانسی‌ام

کار کردن با آقای ابراهیمیان چگونه بود؟ چطور برای بازی در این نقش به ایشان معرفی شدید؟

فوق‌العاده بود. ایشان برای من فیلمنامه را فرستادند که وقتی آن را خواندم خیلی دوستش داشتم. از نزدیک هم با ایشان آشنا بودم و می‌دانستم آدم بسیار خلاق، خوش ذوق و با اخلاقی است. بنابراین هر چند نقشم کوتاه بود، اما با توجه به عوامل گروه، فیلمنامه و… این کار را پذیرفتم. حتی نقشم آنقدر کوتاه است که می‌توان گفت به نوعی مهمان این کارم…

 حدیث میر امینی

وقتی فیلمنامه را خواندید و متوجه روحیات شخصیت دختر دانشجو شدید، اولین مواجهه‌تان با این نقش چگونه بود و چه برداشتی از این شخصیت داشتید؟

وقتی فیلمنامه را می‌خواندم تا اواسط داستان تصورم این بود که این کاراکتر وسیله‌ای است برای ادامه دادن قصه، اما هر چه جلوتر می‌رفتم این شخصیت برایم پیچیده می‌شد. در واقع بازی کردن دو پهلوی این کاراکتر برایم جذاب بود. چون در ابتدا فکر می‌کنیم که خیلی ساده است، اما این تمام ماجرا نیست و… من پیچیدگی این شخصیت را دوست داشتم.

یعنی اگر بازیگران مقابل تان چهره‌هایی مانند (هدیه تهرانی، محمدرضا فروتن، ساره بیات و حمیدرضا آذرنگ) و آقای ابراهیمیان هم کارگردان کار نبودند، باز هم این نقش را می‌پذیرفتید؟

خب، هر بازیگری برای انتخابی که می‌کند معیارهای خودش را دارد. من هم برای پذیرش این نقش دلایل متعددی اعم از کارگردان، بازیگران کار و… را دارم.

 حدیث میر امینی

قبل از بازی آیا به دنبال ما به ازای بیرونی برای نقش هم بودید که از او الگوبرداری کنید؟

ببینید این یک بحث کلی است که در واقع روش کلی هر بازیگری برای ایفای یک نقش را شامل می‌شود، اما واقعا فشردگی کار ما به قدری زیاد است که معمولا فرصت این کار را نداریم. در چنین مواردی باید از بانک عاطفی مان استفاده کنیم. یعنی در روند زندگی‌مان اتفاقاتی می‌افتد که از آنها الگو برداری و ذخیره شان می‌کنیم تا در چنین مواردی از آنها استفاده کنیم.

حدیث میر امینی

بازی در کنار بازیگران چهره چه تجربه‌ای برایتان داشت؟

خیلی لذت‌بخش بود. قطعا وقتی در کنار بازیگران باتجربه و حرفه‌ای قرار می‌گیرید آرامش خاطری پیدا می‌کنید که درگیر خیلی از مسائل نمی‌شوید و همین روی بازی‌تان تاثیر می‌گذارد.

 حدیث میر امینی

بازی در کنارشان برایتان ترسناک نبود؟

(می‌خندد) ترس ندارد که، افتخار دارد. همه بازیگرها کار می‌کنند که به اینجا برسند. ضمن این که من جزو بازیگران خوش شانسی بودم که عموما با بازیگران خوب و پیشکسوت بازی کردم.

«عادت نمی‌کنیم» را خیلی راحت می‌توان در زمره فیلم‌های سینمای بدنه قرار داد. چون نمادهای این سینما را دارد. تعریف خود شما از این فیلم چیست؟

من کلا سینمای درام و اجتماعی را دوست دارم. چون فکر می‌کنم لازمه هر جامعه‌ای این است که در کنار تمام گونه‌هایش گونه اجتماعی هم داشته باشد.

ژانر اجتماعی به اعتقاد من ثبت‌کننده رویدادها و وقایعی است که در هر دوره از تاریخ در جامعه‌ای می‌افتد. «عادت نمی‌کنیم» هم داستان خوبی داشت و سارا سلطانی فیلمنامه‌نویس توانایی است. در کل با توجه به خط اصلی داستان و عوامل مجموعه این کار، کار آبرومندی شده که الان متاسفانه کمتر در سینما دیده می‌شود.

حدیث میر امینی

پیشنهادهای حدیث میرامینی، یک عطرباز حرفه‌ای

اینکه چه عطری با سلیقه شما جور است و چه عطری با جیب شما همخوانی دارد، نکته‌ای است که به شخص بازمی‌گردد؛ به همین دلیل این روزها انتخاب یک عطر خوب، به یک موضوع مهم در استایل هر شخصی تبدیل شده است.

برای این موضوع سراغ یکی از هنرمندان جوان سینما و تلویزیون یعنی حدیث میرامینی رفته‌ایم که اتفاقا دنیای عطر را دوست دارد. او ضمن معرفی چند عطر به شما می‌گوید که نباید در خرید عطر ولخرجی کرد و نباید اسیر برندهای گران‌قیمت شد، بلکه باید به ذائقه و احساسات درونی خود احترام گذاشت چرا که می‌‌توان آدم‌ها را از روی رایحه عطرشان شناسایی کرد.

 حدیث میر امینی

هدیه‌ای در ۱۵ سالگی

رابطه من با عطر و دنیای عطرها بسیار خوب است و اصولا استفاده از عطر را دوست دارم. یادم نمی‌آید از چه زمانی عطر زدن برای من جدی شد، فقط می‌دانم ۱۵ ساله بودم که از یک دوست، عطر هدیه گرفتم و این هدیه برای من احساس بسیار خوشایندی داشت و از آن زمان استفاده از عطر تبدیل به عادتی ثابت برای من شد.

خرید عطر در زمان نیاز

تنها زمانی‌که عطرم تمام بشود، نیاز به خرید آن را احساس می‌کنم. البته به قواعدی مانند شروع فصل جدید و تغییر عطرها و رایحه‌ها توجه دارم اما اصولا هم این شکلی است که بیشتر اوقات تقریبا شیشه عطرم با تمام شدن هر فصلی تمام می‌شود! ضمن اینکه شرایط دیگری هم ممکن است مرا برای خرید عطر ترغیب کند؛ مثلا گاهی پیش می‌آید رایحه‌ای به مشامم می‌رسد که سال‌ها پیش از آن عطر استفاده می‌کردم و حالا با این تجدیدخاطره احساس می‌کنم چقدر خوب است، دوباره آن عطر را تهیه کنم. . .

حدیث میر امینی

عطر با رایحه گل‌ها

دوست دارم از عطرهایی استفاده کنم که از ترکیب رایحه گل‌ها ساخته می‌شود چرا که به نظرم رایحه دلنشین‌تری نسبت به عطرهای دیگر دارند. ضمن اینکه این عطرها برای فصول گرم مانند تابستان انتخاب مناسب‌تری هستند.

پای ثابت عطرهای من

عطر محبوب من «Lanvin Eclat» است. در واقع عطر ثابت من است که همیشه آن را شارژ می‌کنم. آشنایی من با این عطر بازهم به شکل هدیه‌ای از یک دوست عزیز بود. در واقع علاقه‌ای که به آن دوست داشتم با علاقه‌ای که به آن عطر پیدا کردم، همراه شد تا در این سال‌ها پای ثابت عطرهای مورد استفاده من باشد.

رایحه چوب، ناب‌ترین رایحه

اساسا شامه بسیار تیزی دارم و به همین علت رایحه‌های مختلف طبیعی روی من تاثیر می‌گذارند. به نظرم رایحه چوب، ناب‌ترین رایحه طبیعت است و در کنار آن به عطر گل‌ها علاقه ویژه‌ای دارم. روی همین اصل عطری چون «Narcisse» را که رایحه گل‌نرگس است خیلی دوست دارم یا عطری از «Marc Jacobs» به نام «Daisy» که رایحه گل‌یاس دارد.

 حدیث میر امینی

اهمیت ماندگاری عطر

هنگام خرید عطر جدای از توجه به موارد مورد علاقه‌ام، ماندگاری عطر برایم اهمیت زیادی دارد اما راستش با این قیمت‌های نجومی غیرمنطقی که عطرها دارند، بسیار دوست دارم عطرهای محبوبم را با شرایطی ارزان‌تر تهیه کنم. در این میان عواملی چون شکل شیشه عطر یا دیزاین و بسته‌بندی آن برایم مهم نیست.

یافتن وجه اشتراک

هر زمان احساس کنم شخصی عطری زده که از آن خوشم بیاید، نامش را می‌پرسم و به نظرم بعضی عطرها حسی را در آدم ایجاد می‌کنند که فکر می‌کنی آن شخص چه انتخاب هیجان‌انگیزی داشته است. گاهی پیش آمده وقتی دیده‌ام کسی از عطرهای مورد علاقه من استفاده کرده، پیش خودم فکر می‌کنم چقدر جالب است. احتمالا من و او وجه اشتراکی داریم.

حدیث میر امینی

عطرهایی که دوست ندارم

عطرهایی که در آن از عصاره‌های گیاهی استفاده ‌شود، باعث سردرد من می‌شود؛ برای مثال ترکیب رازیانه را در عطر دوست ندارم. گاهی ممکن است همین عصاره‌های گیاهی در ترکیب با اسانس عطرهایی که دوست دارم، باعث شود سراغ آن عطر نروم.

عطر با رعایت

من استفاده از عطر را در تمام طول روز بسیار دوست دارم و استفاده از آن را ملزم به موقعیت خاصی نمی‌کنم؛ البته بسیار رعایت می‌کنم که عطر من باعث آزار دیگران نشود؛ مثلا در محیط‌های بسته، عطرهای خیلی تلخ، تند یا گرم استفاده نمی‌کنم.

حدیث میر امینی

حدیث آمده، حدیث رفته!

این موضوع برایم جالب است که وقتی از جایی می‌روم، رایحه عطر من مانند ردپا آنجا بماند. مخصوصا در سر کارم بارها این اتفاق افتاده که وقتی وارد می‌شوم یا از آنجا می‌روم، همه می‌گویند «حدیث آمده است یا حدیث رفته است!».

احساس شادابی و طراوت

درست است که عطرها و مخصوصا عطرهای خوب، قیمت‌های بالایی دارند ولی توصیه می‌کنم که هر کسی در حد بضاعت خود، عطری تهیه و مخصوصا در اماکن و وسایل نقلیه عمومی از عطر استفاده کند چون عطر به جز بوی خوش، احساسی از شادابی و طراوت را همراه می‌آورد.

 حدیث میر امینی

persianv.com

Save

Save

اخبار هنرمندان بیوگرافی هنرمندان

آرشیو

آشنایی با بیوگرافی محمدرضا هدایتی (بازیگر، صداپیشه و خواننده)

بیوگرافی محمدرضا هدایتی در این مطلب از ابرتازه ها با بیوگرافی محمدرضا هدایتی آشنا می نماییم. برای شناخت بیشتر این بازیگر، صداپیشه و خواننده با...