تاثیر ورزش بر دانشجویان در فصل امتحانات تاثیر ورزش بر دانشجویان در فصل امتحانات

تاثیر ورزش بر دانشجویان در فصل امتحانات

دانشجویان نباید در فصل امتحانات ورزش کردن را فراموش کنند. چون متخصصان معتقدند که ترک کردن ورزش در زمان امتحانات یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات دانش‌آموزان و دانشجویان است. در این مطلب به تاثیر ورزش بر دانشجویان در زمینه یادگیری می پردازد. با ما همراه باشید.

تاثیر ورزش بر دانشجویان ، خواص ورزش کردن ، درباره ورزش کردن

تاثیر ورزش بر دانشجویان ، خواص ورزش کردن

متخصصان ورزش معتقدند که ورزش می‌تواند بر سلامت ذهنی و کاهش استرس دانشجویان در زمان امتحانات تاثیر زیادی بگذارد.

یک متخصص ایرلندی در این باره می‌گوید زمانی که می‌بینم والدین در فصل امتحانات از فرزندان خود می‌خواهند که ورزش را کنار بگذارند بسیار ناراحت می‌شوم.

آنها فکر می‌کنند که بدین شکل فرزندان آن‌ها بیش‌تر درس می‌خوانند در حالی که می‌توان در برنامه درسی جایی برای ورزش نیز در نظر گرفت. افراد جوان نیازمند تفریح و فعالیت هستند. انجام ورزش‌های فعال می‌تواند آن‌ها را در بهتر درس خواندن کمک کند. البته شرایط در حال بهتر شدن است اما هنوز راه زیادی در پیش‌رو است. در حال حاضر بیش‌تر بر روی ورزش‌های رقابتی تمرکز وجود دارد. می‌توان ورزش‌هایی هم‌چون یوگا را بیشتر ترویج کرد که نقش مهمی در سلامتی دارند و باعث می‌شوند که فرد از نظر روانی و اجتماعی شرایط بهتری پیدا کند.

منبع: ایسنا

موفقیت در امتحانات

آرشیو

راههای تقویت حافظه دانش آموزان در فصل امتحانات

راههای تقویت حافظه دانش آموزان, ایام امتحانات, تقویت حافظه راههای تقویت حافظه دانش آموزان, ایام امتحانات جو دوسر، حجم بالایی از ویتامین‌های گروه B،...