استفاده از گل مصنوعی در تزیین خانه استفاده از گل مصنوعی در تزیین خانه

استفاده از گل مصنوعی در تزیین خانه

در این مطلب از ابرتازه ها درباره استفاده از گل مصنوعی در تزیین خانه بحث کرده ایم. با ما همراه باشید و از این مطلب ایده بگیرید.

تزیینات زیبای خانه ٬ تمیز کردن گل های مصنوعی ٬ گل مصنوعی

تزیینات زیبای خانه ٬ گل مصنوعی

من برای نگهداری از گل های طبیعی در خانه کمی تنبل هستم. به نظر شما استفاده از گل مصنوعی برای تزیین خانه به چه شکل باشد تا فضا را نازیبا جلوه نکند و همچنین اینکه برای تمیز کردن آنها باید چه کار کرد؟

برای اینکه بتوانید گل های مصنوعی را به چیدمان خانه خود بیاورید، باید به روز باشید. در سال های پیش استفاده از گل مصنوعی در خانه طرفداران بیشتری داشتند و شاید شما هم تعدادی گل از آن دوران داشته باشید. ولی باید گفت که این گل ها عمر خود را کرده اند و برای دکوراسیون های امروزی مناسب نیستند.

تزیینات زیبای خانه ٬ تمیز کردن گل های مصنوعی ٬ گل مصنوعی

تزیینات زیبای خانه ٬ تمیز کردن گل های مصنوعی

می توانید گل های زیبایی را در بازار و فروشگاه ها پیدا کنید که شباهت زیادی با گل های طبیعی دارند و اگر چند شاخه از آنها را درون گلدان و روی کابینت، میز جلو مبلی یا میز ناهارخوری خود قرار دهید می توانید جلوه ای از گل های شاخه بریده طبیعی را به خانه خود بیاورید.

گل های مصنوعی هم مانند تمام وسایل دیگر خانه نیاز به تمیز کردن دارند، مخصوصا اینکه گل های شاخه بریده طبیعی گرد و خاک نمی گیرند!

تزیینات زیبای خانه ٬ تمیز کردن گل های مصنوعی ٬ گل مصنوعی

شیوه تمیز کردن گل مصنوعی, گل های مصنوعی برای تزیین خانه

روش دیگری که وجود دارد این است که گلهای مصنوعی را داخل محلول رقیق شده آب و مایع ظرفشویی بشویید. به جنس گل مصنوعی خود دقت کنید اگر با شستن شل و به ظاهر پزمرده شد، از آهار استفاده کنید. برای این کار از نشاسته ذرت یا پودر ژلاتین در مقداری آب استفاده کنید و برای حل شدن ژلاتین لازم است کمی آن را حرارت دهید.

منبع : chidaneh.com

هنر در خانه

آرشیو

مدلهای کیک برای روز مادر | زیباترین کیک های روز مادر

مدلهای کیک برای روز مادر به مناسبت روز مادر تصاویری از شیک ترین کیک های مخصوص روز مادر را برای شما عزیزان آماده کردیم....