ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند

پل واکر بازیگر سری فیلم‌های «سریع و خشمگین» تازه‌ترین ستاره‌ای است که هنگام بازی در یک فیلم از دنیا رفت.

در این مطلب گزارشی از ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند را برای شما تهیه کردیم. این گزارش تصویری شامل ۱۰ بازیگر است که مرگ آن‌ها ادامه تولید پروژه را با مشکل مواجه ساخت.

۱- مریلین مونرو زمانی که بر اثر مصرف بیش از حد داروی خواب‌آور از دنیا رفت، در حال بازی در «Something’s Got to Give» بود. این پروژه هیچ‌وقت تمام نشد، اما بخش‌هایی از آن در مستند «مریلین: آخرین روزها» (۲۰۰۱) به کار رفت.

13-12-3-21351201.jpg

۲ – بروس لی در ۱۹۷۳ پیش از آنکه بازی در فیلم «بازی مرگ» را به پایان برساند، درگذشت. نسخه کامل‌نشده فیلم همان سال نمایش داده شد. نسخه بلند فیلم شامل صحنه‌هایی که پس از مرگ لی فیلمبرداری شد، سال ۱۹۷۸ به نمایش درآمد.

ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند

۳ – ناتالی وود ۲۹ نوامبر سال ۱۹۸۱ در قایقی تفریحی همراه همسرش رابرت واگنر و کریستوفر واکن همبازی خود در فیلم علمی تخیلی «Brainstorm» بود که در نزدیکی جزیره سانتا کاتالینا در آب افتاد و غرق شد.

از آنجا که بازی او در «Brainstorm» تقریبا تمام شده بود، داگلاس ترومبول کارگردان فیلم توانست آن را در سینماها اکران کند، اما شرکت مترو گلدوین مه‌یر و اداره بیمه به قدری برای او دردسر درست کردند که سال‌ها از حرفه فیلمسازی دور افتاد.

ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند

۳ – براندون لی نه تنها هنگام تولید یک فیلم از دنیا رفت، بلکه عملا سر صحنه فیلمبرداری «کلاغ» با یک گلوله واقعی که به اشتباه در میان وسایل صحنه بود، کشته شد. الکس پرویاس کارگردان «کلاغ» با استفاده از یک بدل و جلوه‌های ویژه فیلم را تمام کرد.

ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند

۴ – ریور فینیکس سال ۱۹۹۳ بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر در ۲۳ سالگی درگذشت. هنگام مرگ او، تنها سه هفته به پایان فیلمبرداری فیلم «خون سیاه» باقی مانده بود. پس از مرگ فینیکس شرکت بیمه خواهان دریافت نگاتیوهای فیلم شد.

سال‌ها جدال قانونی اجازه نداد که «خون سیاه» به پایان برسد. تا اینکه ژرژ اسلوئیزر، فیلمساز هلندی پارسال تصمیم گرفت با بودجه سرمایه‌گذاران هم‌وطنش و با استفاده از تصاویر اولیه و صدای خود روی تصویر، صحنه‌های باقیمانده را به پایان برساند و فیلم را تمام کند. با این حال، خانواده فینیکس تلاش کردند مانع نمایش «خون سیاه» شوند. در نهایت این فیلم سال گذشته در بخش خارج از مسابقه جشنواره فیلم برلین روی پرده رفت.

ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند

۵ – وقتی جان کندی بر اثر حمله قلبی در خواب از دنیا رفت، فیلمبرداری یکی از آخرین فیلم‌هایش «Wagons East» تقریبا انجام شده بود، اما ظاهرا فیلمسازان ناچار شدند برای دو صحنه از جلوه‌های ویژه استفاده کنند. پیتر مارکل کارگردان فیلم از فردی شبیه جان کندی استفاده کرد و برای ضبط مجدد دو دیالوگ از فردی با صدای شبیه کندی خواست بجای او حرف بزند.

ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند

۶ – اولیور رید بازیگر بریتانیایی زمانی که سر لوکیشن «گلادیاتور» به کارگردانی ریدلی اسکات بود، بر اثر حمله قلبی درگذشت. بیشتر صحنه‌های او فیلمبرداری شده بود، اما جلوه‌های دیجیتال برای صحنه‌های اضافی استفاده شد.ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند

۷ – آلیا قرار بود در دو دنباله فیلم «ماتریکس» «دوباره پرشده» و «انقلاب‌ها» نقش «زی» را بازی کند، اما سال ۲۰۰۱ در یک سانحه هوایی درگذشت. او در بخش‌هایی از «دوباره پرشده» بازی کرده بود، اما پس از مرگش نونا دختر ماروین گی بجای او این نقش را بازی کرد.

ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند

۸ – هیث لجر ژانویه ۲۰۰۸ زمانی که در حال بازی در فیلم «تخیلات دکتر پارناسوس» به کارگردانی تری گیلیام بود، درگذشت. تولید فیلم به طور موقت متوقف شد. در نهایت، جانی دپ، جود لاو و کالین فارل نقش نسخه‌های مختلف شخصیت هجر در فیلم را بازی کردند.

ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند

۹ – پل واکر شنبه ۳۰ نوامبر در یک حادثه رانندگی در سانتا کلاریتا در کالیفرنیا در ۴۰ سالگی از دنیا رفت. فیلمبرداری «سریع و خشمگین ۷» برای تعطیلات روز شکرگزاری به طور موقت متوقف شده بود.

واکر قرار بود همراه دیگر بازیگران و عوامل تولید فیلمیکشنبه به آتلانتا برگردند تا فیلمبرداری فیلم پرهزینه «سریع و خشمگین ۷» را از سر بگیرند. منابع نزدیک به یونیورسال می‌گویند تولید فیلم به تعویق می‌افتد، اما متوقف نمی‌شود. گفته می‌شود بخش زیادی از «سریع و خشمگین ۷» ماه ژانویه فیلمبرداری شد. واکر و باقی گروه قرار بود برای گرفتن صحنه‌های اضافی به ابوظبی بروند.

پل واکر گردآوری : مجله ابرتازه ها – ستاره های معروفی که هنگام فیلمبرداری از دنیا رفتند منبع : khabaronline.ir

1,311
0

سینما

آرشیو

خلاصه داستان سریال بچه مهندس + عکس بازیگران

سریال بچه مهندس داستان و سرگذشت پسری است که در دهه ۶۰ اتفاق افتاده و با روایت های گوناگون تا دهه نود می رسد....