دو عکس با حضور همه چهره‌های موسیقی پاپ ایران دو عکس با حضور همه چهره‌های موسیقی پاپ ایران

انتشار عکسی با حضور تقریبا تمام چهره‌های موسیقی پاپ در کنار هم، در مکانی نامشخص، حاشیه‌هایی در پی داشت و مشخص شد، چند ماهی است، خوانندگان پاپ در نشست‌هایی محرمانه در پی تشکیل صنفی مستقل برای جامعه موسیقی پاپ هستند.

در این نشست‌ها چهره‌هایی چون فرزاد فرزین، احسان خواجه‌امیری، سیروان خسروی، مازیار فلاحی، اعضای گروه «سون»، رضا یزدانی، رضا صادقی، بابک جهانبخش، شهرام شکوهی، حمید عسکری، زانیار خسروی، بهنام صفوی و… حضور داشته‌اند و درباره تدوین آیین‌نامه و مانیفیست تشکیل این صنف رسمی به توافقاتی نیز دست پیدا کرده‌اند.

احسان خواجه‌امیری، سیروان خسروی، مازیار فلاحی، اعضای گروه «سون»، رضا یزدانی، رضا صادقی، بابک جهانبخش، شهرام شکوهی، حمید عسکری، زانیار خسروی، بهنام صفوی

در این بین چهره‌هایی چون بنیامین بهادری ، محسن چاوشی و محسن یگانه نیز در ادامه این جلسات، به جمع همکاران خود پیوسته‌اند تا با همفکری و تعاملی قابل توجه و مثبت، بتوانند بندهای این آیین نامه را تکمیل کنند.

«بهبود کیفیت کنسرت‌ها»، «بالابردن سطح کیفی آثار منتشر شده در بازار رسمی»، «تعیین تدابیری برای مقابله با برخی تخلفات حوزه بلیت‌فروشی و کنسرت‌گذاری»، «ساخت سالنی استاندارد برای برگزاری کنسرت»، «اطلاع‌رسانی درست درباره اتفاقات این حوزه» و … از جمله بندهای پیشنهادی برای تدوین مانیفست اولین صنف رسمی اهالی موسیقی پاپ بوده است.

http://media.abartazeha.com/pic/229702_273.jpg

همچنین، اعضای این صنف قرار است به زودی جلسه‌ای را نیز با مقامات ارشد هنری کشور در این باره برگزار کنند.

دکتر محمدرضا کارچی به عنوان دبیر نخستین «انجمن خوانندگان موسیقی پاپ»، قرار است به زودی در یک نشست خبری رسمی، جزئیات و بندهای نهایی شده دستورالعمل کاری این انجمن را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد.

منبع : isna – دو عکس با حضور همه چهره‌های موسیقی پاپ ایران

اخبار هنرمندان عکس های خوانندگان

آرشیو

گفتوگو با ساناز سعیدی بازیگر سریال بچه مهندس

ساناز سعیدی متولد ۲۴ فروردین ۱۳۶۸ در تهران، بازیگر است. ساناز سعیدی بازیگر نقش صدیقه همسر قدرت در سریال بچه مهندس است. ساناز سعیدی...