ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96 ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

ساعت مچی دخترانه اسپرت ۲۰۱۷ – ۹۶

در این پست از سایت ابرتازها برای شما عزیزانه نمونه هایی از گالری و ژورنال جدیدترین مدل ساعت مچی دخترانه اسپرت ۲۰۱۷ را فراهم کرده ایم که در ادامه مشاهد میفر مایید. امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96 ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

مدل ساعت فانتزی دخترانه

ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

ساعت مچی دخترانه اسپرت

ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

ساعت مچی دخترانه جدید

مدل ساعت فانتزی دخترانه ۲۰۱۷ – ۹۶

ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

ساعت مچی دخترانه ارزانساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

عکس های ساعت مچی دخترانه ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

ساعت مچی دخترانهساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

عکس ساعت مچی دخترانه ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

ساعت دخترانه ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

قاب و بدنه ساعت ها از آلومینیوم، تیتانیوم و استیل ساخته می شود. بسته به اینکه کدام جنس را بیشتر دوست دارید و می پسندید، نگهداری و مراقب از هر کدام از آنها هم متفاوت است. تیتانیوم از همه سخت تر است و مسلما از همه دیرتر خراب می شود. جنس آلومینیوم هم معمولا در ساعت هایی که در سوئیس ساخته می شوند، استفاده می شود ولی تمامی این نوع مواد آلی به شوینده، مثل وایتکس که دشمن سرسخت انواع ساعت ها هستند، حساسندبه جز مواد شوینده شیمیایی، اگر از عطرها و اسپری ها استفاده می کند، هم به سوراخ تر شدن لایه اوزون کمک کرده اید و هم اینکه ساعت تان را کدرتر و مات تر کرده اید. کرم های دست و صورت و کرم های ضدآفتاب هم به جز اینکه باعث می شوند که ساعت جرم بگیرد، عمر آنها را هم کم می کند.

ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

در این قسمت باید مشخص کنید که چقدر می خواهید، دست به جیب شوید و پول خرج کنید، اگر ته جیبتان خالی است و مدت هاست رنگ اسکناس سبز را به خود ندیده و یک جورهایی تبدیل شده به محل جنش حشره ها، کلا بی خیال مقاومت ساعت شوید و از اولین دستفروش کنار خیابان، ساعت بخرید اما اگر حساب بانکی پری دارید، و نگران هزینه ها نیستید، با خیال راحت به سراغ مجموعه های ضدها یا همان مقاومت ها بروید. مجموعه ضدها شامل ضدزنگ (Stainless Steel)، ضدضربه (Shock Resistance) و ضدآب (Water Resistance) و پوشیده با محافظ کریستال (Crystallized) هستند با حروف اختصاری علامت گذاری می شوند.

ساعت مچی دخترانه اسپرت 2017 - 96

ساعت مچی دخترانه شیک

مد روز مدل ساعت

آرشیو

راهنمای انتخاب لباس مهمانی برای خانم های چاق

چاره ای نیست؛ به هرحال با هر اندامی باید در مهمانی ها شرکت کنید! اینکه درست زمانی که از اندام خود راضی نیستید به...