مدل شال شیک 96 | مدل شال مجلسی 2017 مدل شال شیک 96 | مدل شال مجلسی 2017

مدل شال شیک ۹۶ | مدل شال مجلسی ۲۰۱۷

در این پست از سایت ابرتازها برای شما عزیزانه نمونه هایی از گالری و ژورنال جدیدترین مدل شال ۲۰۱۷ را فراهم کرده ایم که در ادامه مشاهد میفر مایید. امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

مدل شال شیک 96 , شال 2017

مدل شال مدل شال شیک 96 , شال 2017

مدل شال ۹۶

مدل شال شیک 96 , شال 2017

مدل شال ۲۰۱۷

مدل شال شیک 96 , شال 2017

مدل شال ۱۳۹۶مدل شال شیک 96 , شال 2017

مدل شال مجلسی

مدل شال شیک 96 , شال 2017

شال,مدل شال مجلسی

مدل شال شیک 96 , شال 2017

مدل شال مجلسی ۲۰۱۷

مدل شال شیک 96 , شال 2017

مدل شال مجلسی ۹۶

مدل شال شیک 96 , شال 2017

مدل شال مجلسی حریر,مدل شال حریر مدل شال شیک 96 , شال 2017

در صورت های گرد پیشانی عریض و کوتاه است. شما باید با روسری و شال عرض پیشانی را کمتر و در عوض بلندتر نشان دهید. از هدبند یا دستمال سر می توانید استفاده کنید اما نباید بیشتر از ۴/۱ پیشانی را بگیرید. به هیچ وجه کاری نکنید که ارتفاع پیشانی کم شو. برای بلندتر نشان دادن پیشانی از هدبندهایی که رنگ روشن دارند استفاده کنید و روسری و شال خود را تیره تر و به صورت مستطیلی سر کنید. کناره های شال و روسری را به هیچ وجه تا نزنید. از پارچه های محکم و حالت دار استفاده کنید تا به صورت شما شکل بدهد.نوع دیگری از صورت های ذوزنقه ای هستند که در این صورت ها عرض پیشانی از عرض چانه بزرگتر است و پیشانی بسیار باز و بزرگ است.

شما باید برعکس حالت مدل ذوزنقه ای قبلی عمل کنید. از هدبند یا کلاه های تیره انتخاب کنید یا روسری و شال تان را طوری بپوشید که لبه های پیشانی گرفته شود.بعضی از افراد دارای صورت های ذوزنقه شکل هستند. در این صورت عرض پیشانی از عرض چانه کوچکتر است و شما باید روسری و شال را طوری ببندید که لبه های فک پوشیده شود.از هدبند استفاده نکنید چون پیشانی شما را کوچکتر می کند. اما اگر اصرار بر هدبند یا کلاه زیر روسری دارید از رنگ های روشن انتخاب کنید و روسری و شال تان را تیره بپوشید و کناره های آن را در قسمت شقیقه تو بزنید تا عرض پیشانی بزرگتر شود.

انواع مدل شال دخترانه و زنانه شیک ۲۰۱۷

مدل شال شیک 96 , شال 2017

شال مجلسی

مدل شال شیک 96 , شال 2017

مدل شال مجسی دخترانه

مدل شال و روسری

آرشیو

آموزش تصویری بستن شال به سبک های مختلف

آموزش تصویری بستن شال, انواع گره برای بستن روسری, روش های بستن شال آموزش تصویری بستن شال, انواع گره برای بستن روسری در این...