روبوسی نیما کرمی و همسرش زینب زارع روی آنتن زنده روبوسی نیما کرمی و همسرش زینب زارع روی آنتن زنده

روبوسی نیما کرمی و همسرش زینب زارع روی آنتن زنده

بغل کردن مجری زن, روبوسی نیما کرمی و همسرش, بغل کردن نیما کرمی و همسرش

روبوسی نیما کرمی و همسرش زینب زارع روی آنتن زنده

روبوسی نیما کرمی و همسرش زینب زارع روی آنتن زنده تلویزیون .برخی از رسانه ها این رفتار را در آنتن زنده مورد انتقاد قرار دادند و از عنوان هنجار شکنی به کار بردند.

نیما کرمی متولد خرداد ۱۳۵۶ در تهران، مجری و گوینده است.

فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد است، او تجربه بازیگری دارد و با یک مجری ازدواج کرده، خودش طراح اکسسوری منزل و همسرش طراح لباسی هم میکنند.

نیما کرمی و زینب زارع هر دو از مجریان توانای کشور به شمار می روند. آنها با وجود اینکه چندین سال از زندگی مشترک شان را پشت سر گذاشتند ، اما همچنان با عشق و علاقه زندگی می کنند و بر این باورند هر روز که می گذرد، عشق آنها عمیق تر می شود.

اخبار هنرمندان

آرشیو

گفتوگو با ساناز سعیدی بازیگر سریال بچه مهندس

ساناز سعیدی متولد ۲۴ فروردین ۱۳۶۸ در تهران، بازیگر است. ساناز سعیدی بازیگر نقش صدیقه همسر قدرت در سریال بچه مهندس است. ساناز سعیدی...

دیدگاه کاربران

 • خوب چه اشکالی داره. زن و شوهرن

  • اشکالش اینه جلو مردم خوب نیست این عمل. تو جامعه اسلامی حفظ حرمت ها خیلی مهمه و همینطور اگه پخش زنده تلویزیون باشه دیگه جای خود داره.

  • رستمی
   ژوئن 26, 2017

   بنظر بنده اصلا کار درستی صورت نگرفته و با عرف جامعه در تضاده.

 • شیردل
  ژوئن 26, 2017

  اولا اینا زن شوهر هستند بعدشم این طبیعی هست

 • به نظر من این کار باعث میشه خیلی ها حسودی کنن واین کارو با همسرشون که شاید تا به حال جرات به خود ندادن این روش واجرا کنن

 • به شما چه زن و شوهر بودن

 • صدا و سیما همه چیش با عرف جامعه در تضاده،خانم صبور حسادت به چیه اینا آدم بکنه واقعاً،یه سری آدم های لوس و بی جنبه و بی ظرفیت جمع کردن صدا و سیمای بی صاحب!