نکته های مهم نگهداری مواد غذایی در یخچال نکته های مهم نگهداری مواد غذایی در یخچال

نکته های مهم نگهداری مواد غذایی در یخچال

در این مطلب از ابرتازه ها نکته های مهم نگهداری مواد غذایی در یخچال را بیان کرده ایم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

راهنمای نگهداری مواد غذایی در یخچال ٬ شیوه نگهداری از چای کیسه ای ٬ نگهداری مواد غذایی در یخچال

راهنمای نگهداری مواد غذایی در یخچال ٬ شیوه نگهداری از چای کیسه ای

سه نکته برای چای کیسه ای

• چای های فوری کیسه ای فقط برای مواقع ضروری و مسافرت ها تولید شده اند، بنابراین خریدن چند بسته از آنها و نگهداری شان در منزل کار معقولی به نظر نمی رسد.

• بعد از بازکردن بسته بندی چای های کیسه ای، حتما چای ها را با بسته بندی شان درون نایلونی قرار دهید و در آن را محکم گره بزنید. از آنجا که چای های کیسه ای پیش از مصرف، شسته نمی شوند، امکان نشستن گردوغبار روی آنها و انتقال آلودگی به لیوان آب جوش وجود دارد.

 چای های کیسه ای به سرعت بوی محیط را به خود می گیرند، بنابراین از رها کردن طولانی مدت آنها در محیط های باز و بدون بسته بندی اصلی شان (به خصوص در کنار خوراکی های بودار) خودداری کنید.

نکات نگهداری مواد غذایی در یخچال

یک جعبه مشخص تهیه کنید و تمامی مواد غذایی که تاریخ انقضای کوتاه مدت دارند را در آن قرار دهید و آن را در جلوی دید در یخچال قرار دهید تا در کوتاه ترین زمان تمامی آن ها را پیش از فاسد و خراب شدن استفاده کنید.

گردآوری: بیتوته

نگهداری مواد غذایی

آرشیو

روش صحیح ضدعفونی کردن سبزیجات

ضدعفونی کردن سبزیجات, بهترین روش شستشوی سبزیجات, گندزدایی سبزیجات ضدعفونی کردن سبزیجات, بهترین روش شستشوی سبزیجات در این مطلب از ابرتازه ها روش صحیح...