دایی گفت بروید و به خاطر دختر سيدجلال برنده شوید دایی گفت بروید و به خاطر دختر سيدجلال برنده شوید

سید جلال حسینی

مدافع پرسپولیس در شرایطی برد مقابل مس کرمان را با همبازیانش جشن گرفت که روز چهارشنبه پدر شده بود و حالا از لحاظ روحی در بهترین شرایط ممکن قرار دارد.

سید جلال حسینی ابتدا در خصوص برد مقابل سایپا می‌گوید: «بعد از بازی با مس فشار زیادی به تیم ما آمد و از طرفی بازی با سایپا هم بسیار سخت بود. آنها بسته بازی می‌کردند و چشم به ضدحملات داشتند. در نیمه اول فشار زیادی به آنها آوردیم و سایپا خسته شد که توانستیم از این خستگی در نیمه دوم استفاده کنیم.»

حسینی معتقد است که پرسپولیس کار سختی برای قهرمانی دارد، او در این خصوص ادامه می‌دهد: «فکر می‌کنم فشار زیادی روی بازیکنان وجود دارد. ما اگر در آینده غفلت کنیم مطمئنا عقب می‌مانیم و حتما باید با کمترین اشتباه بازی‌ها را پشت سر بگذاریم. بازی بعدی هم مقابل ملوان انزلی بسیار سخت است. این تیم با اسکوچیچ خیلی خوب نتیجه گرفته و وقتی با ملی‌پوشان ملوان صحبت می‌کردم از این مربی تعریف می‌کردند. ما کار سختی در انزلی داریم.»

سیدجلال در این مورد که اکثر پرسپولیسی‌ها این برد را به او دخترش تقدیم کرده‌اند می‌گوید: «من باید از همه آنها تشکر کنم و همچنین از علی دایی که در بین دو نیمه به بازیکنان گفت به خاطر سیدجلال و دخترش برنده شوید. بازیکنان در نیمه دوم با انرژی زیادی بازی کردند و امیدوارم محبت آنها را جبران کنم.»

حسینی که در این بازی یک مشاجره لفظی کوتاه با فیرات سرمربی سایپا داشت در این خصوص می‌گوید: «در بازی رفت فیرات در مصاحبه‌ای گفت که من حرف‌های حسینی را نفهمیدم و هر چه گفته به خودش برگردد. در این بازی هم فیرات یکسری حرف‌ها زد که من متوجه نشدم و من هم گفتم هر چه فیرات به زبان آورده به خودش برگردد.»

حسینی در پایان حرف‌هایش در خصوص تولد فرزندش می‌گوید: «روز چهارشنبه یکی از بهترین روزهای زندگی‌ام بود. چند ساعت بعد از اینکه دخترم به دنیا آمد به اردوی پرسپولیس رفتم و دوری از او برایم خیلی سخت بود. از اینکه پدر شدم خیلی خوشحالم و نمی توانم احساسم را درست حسابی به زبان بیاورم.»

منبع : khabaronline.ir – دایی گفت بروید و به خاطر دختر سیدجلال برنده شوید

663
0

ورزشی

آرشیو

تاریخ برگزاری بازی های آسیایی 2018 + لیست رشته های ایران

کمیته برگزاری ۲۰۱۸ Asian Games زمان‌بندی مورد نظر برای برگزاری این دوره را مشخص کرده است. طبق این برنامه مراسم افتتاحیه روز شنبه ۸...