پکیج حفاظت از افسر پلیس کمپانی فیات کرایسلر پکیج حفاظت از افسر پلیس کمپانی فیات کرایسلر

پکیج حفاظت از افسر پلیس کمپانی فیات کرایسلر

در این مطلب از ابرتازه ها پکیج حفاظت از افسر پلیس کمپانی فیات کرایسلر را معرفی نموده ایم. برای آشنایی با این تکنولوژی با ما همراه باشید.

سونی اریکسون اکسپریا ٬ گوشی سامسونگ ٬ پکیج حفاظت از افسر پلیس

گوشی سامسونگ ٬ پکیج حفاظت از افسر پلیس

کمپانی فیات کرایسلر پکیج محافظت افسر خود را برای مدل‌های پلیس داج چارجر ۲۰۱۸ ارائه کرده است. این پکیج می‌تواند افسر پلیس را از خطرات احتمالی پشت خودرو آگاه کرده و می‌توان آن را برای پاسخ‌های معین برنامه‌ریزی کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پدال، معاون فروش این شرکت در آمریکا گفته است: پکیج حفاظت از افسر پلیس نتیجه‌ی تمرکز ادامه‌دار ما روی ایمنی افسران پلیس در خودروهایمان است. ما با استفاده از راهنمایی‌های تیممان توانایی‌های این تکنولوژی را برای مدل سال ۲۰۱۸ افزایش داده و حسگرهای اضافی برای افزایش حفاظت از افسران را بکار گرفته‌ایم.

 

 

سونی اریکسون اکسپریا ٬ گوشی سامسونگ ٬ پکیج حفاظت از افسر پلیس

گوشی سامسونگ ٬ پکیج حفاظت از افسر پلیس

این سیستم به سایر سیستم‌های کمکی اضافه شده است. این سیستم‌ها شامل دستیار پارک عقب، دوربین پشتی و تشخیص مسیر عقب است. این سیستم‌های ایمنی در خودروهای عادی فیات کرایسلر نیز وجود دارند اما چارجرهای پلیس را هم‌اکنون می توان با ماژول‌های نظارتی انتخاب کرد که باعث می‌شود تجهیزات و سیستم‌های یاد شده با یکدیگر عمل کنند و یک سیستم جامعی را به وجود آورند که می‌تواند خطرات احتمالی را مشاهده کرده و به آن‌ها واکنش نشان دهد.

سونی اریکسون اکسپریا ٬ گوشی سامسونگ ٬ پکیج حفاظت از افسر پلیس

البته منظور ما از واکنش، هشدار غیرفعال است. خودرو تحرکات پشت خودرو را تشخیص داده و سیستم یاد شده می‌تواند درب‌ها را قفل کند، شیشه‌ها را بالا بکشد و چراغ‌های عقب را روشن کند. دوربین عقب نیز فعال بوده بنابراین تمامی تحرکات پشت خودرو را به آسانی می‌توان مشاهده کرد.

داج می‌گوید  ماژول نظارت به آسانی نصب شده و هم‌اکنون بدون دریافت هزینه‌ای در تمامی نسخه‌های پلیس داج چارجر ۲۰۱۸ عرضه می‌شود.

تازه های تکنولوژی

آرشیو

بیت کوین چیست و روش های استفاده از بیت کوین چگونه است؟

بیت کوین چیست روش های استفاده از بیت کوین, بیت کوین چیست, خرج کردن بیت کوین روش های استفاده از بیت کوین, بیت کوین...