مدل مو مناسب و پیشنهادی با انواع یقه های لباس مدل مو مناسب و پیشنهادی با انواع یقه های لباس

مطمئناً همیشه برای انتخاب مدل مو مشکل وجود دارد. انتخاب بهترین مدل مو که مناسب استایل بدن و لباس باشد، همیشه کار راحتی نیست. در این مقاله، بهترین مدل های موی مناسب با استایل و یقه لباس را از زبان Lucy Lipps استایلیست آمریکایی نقل میکنیم.

مدل مو

Strapless (بدون نوار)

از خلاقیت خود نهایت استفاده را ببرید. با این مدل لباس میتوانید موی خود را به هر مدلی که دوست دارید دربیاورید.

مدل مو

Turtleneck (یقه اسکی)

پوشیدن یقه اسکی به بدن مرکزیت میدهد و توجه را به سمت موها جلب میکند. در نتیجه مدل موی دم اسبی کوتاه، فریبنده ترین حالت را با این مدل یقه نمایش میدهد. میتوان چند گیره سر ساده هم به موها بست که کمی لبه در موها ایجاد شود و زیباتر دیده شود.

در این مدل یقه، نباید موها به سمت پایین باشند. زیرا گردن از قبل توسط یقه اسکی پوشش داده شده است و همان طور که در عکس دیده میشود، یقه اسکی همراه با موهای سمت پایین، خیلی سنگین دیده میشود و مناسب نیست.

مدل مو

V-Neck (یقه V شکل)

اگر یقه مدل V شکل میپوشید، حتماً احساس جذابیت میکنید. در این حالت باید مطابق عکس موها را دور از ترقوه نگه داشت و به پشت شانه ها انداخت تا یقه ظریف و فریبنده دیده شود. اگر این مدل زیادی باز است، میتوان کمی آن را بالا برد که حتی در این حالت زیباتر هم دیده میشود.

مدل مو

Halter (هالتر)

تاپ های هالتر کمی حالت فان و کثیف مانند دارند. با این یقه باید موها را به پشت شانه ها انداخت تا ایده آل به نظر برسد. مدل موی Messy bun، Loose braid و یا دم اسبی کوتاه میتواند تاپ هالتر را بهتر نشان دهد.

مدل مو

Crew Neck

از آنجایی که این مدل کلاسیک است، یک مدل موی کلاسیک هم میتواند برای آن خوب باشد. مدل موی دم اسبی کوتاه برای این مدل یقه مناسب است.

مدل مو

One Shoulder (تک شانه)

اگر یک شانه کاملاً بیرون باشد، حتماً نمیخواهید استایلتان زیاد پوشیده باشد. مدل موی Soft Playful bun برای این استایل و یقه میتواند مناسب باشد. اگر به این راضی نیستید، یک موی از پشت بافته شده حتماً شما را راضی میکند.

اگر میخواهید مدل موی Side bun درست کنید، حتماً بهتر است آن را به طرف شانۀ باز ببندید تا تقارن حفظ شود. اگر هرکدام از مدل موهای ذکر شده در متن را متوجه نشده اید، میتوانید با جستجوی همان مدل، عکس های آن را در اینترنت مشاهده کنید.

 

اختصاصی مجله ابرتازه ها – ترجمه هادی فاخریان

 

آرایش مو اختصاصی

آرشیو

مدل های رنگ موی فانتزی دخترانه جدید 2019 برای پوست های مختلف

مدل های رنگ موی فانتزی دخترانه جدید ۲۰۱۹ اگر رنگ موی فانتزی را بدرستی انتخاب کنید می توانید تغییرات مثبت را در ظاهر خود...