مشخصات فنی رنو داستر 2018 + تصاویر مشخصات فنی رنو داستر 2018 + تصاویر

مشخصات فنی رنو داستر ۲۰۱۸

قیمت داستر ۲۰۱۸ قیمت رنو داستر ۲۰۱۸ رنو گرند داستر ۲۰۱۸ مشخصات داستر۲۰۱۸ رنو داستر مدل ۲۰۱۸ مشخصات فنی داستر ۲۰۱۸ داستر جدید ۲۰۱۸ رنو داستر۲۰۱۸

مشخصات فنی رنو داستر 2018

به گزارش ابرتازه ها از اسب‌بخار، کمپانی داچیا رومانی به عنوان یکی از زیرمجموعه های اصلی گروه رنو، سال هاست که خودروهای اقتصادی پرفروشی را به بازار جهانی معرفی کرده است. داستر این کمپانی به عنوان یکی کراس اوور کاربردی، در زمان عرضه به عنوان یکی از بهترین خودروهای رده قیمتی خود معرفی شد.

قیمت داستر 2018 قیمت رنو داستر 2018 رنو گرند داستر 2018

پیش از آغاز نمایشگاه فرانکفورت، داچیا نیز تصاویر داستر نسل دوم را منتشر کرد و توانست جو خبری خوبی را به سمت خود بکشاند. حال گروه رنو و کمپانی داچیا با توجه به آغاز این نمایشگاه، تصاویر رسمی از کابین و میزان امکانات آن را منتشر کرده است. اما با انتشار تصاویر تکمیلی مشخص شد که داستر جدید علاوه بر ظاهر بیرونی بهتر نسبت به نسل گذشته، فضای کابین به مراتب به روزتری را دارد و می توان احتمال داد که استقبال از آن در بازار جهانی افزایش پیدا می کند. اما با انتشار تصاویر داخلی داستر ۲۰۱۸، معلوم شد که این کراس اوور اقتصادی نسبت به نسل قبل تغییر فراوانی را داشته و می توان امکانات بیشتری را در آن پیدا کرد.

مشخصات داستر2018 رنو داستر مدل 2018

در داستر ۲۰۱۸ امکاناتی نظیر کامپیوتر سفر پیشرفته همراه با نمایشگر دیجیتال سرعت، سامانه خاموش و روشن شدن اتوماتیک خودرو در ترافیک، سیستم کنترل پایداری، دوربین ۳۶۰ درجه، استارت دکمه ای، سنسورهای جلو و عقب با قابلیت تشخیص فاصله جانبی، شیشه ها و آینه های برقی، کروزکنترل و محدود کننده سرعت، سیستم تهویه اتوماتیک، سامانه کنترل سرعت در سراشیبی، مانیتور، سیستم Rlink، حالت رانندگی ECO، کنترل سیستم صوتی و تصویری از روی فرمان، شیب سنج، قطب نما، سنسور نور و باران، رادار نقطه کور و رادار خطی (به صورت سفارشی) و… وجود دارد. اما همچنان شاهد هستیم که سانروف بر روی این خودرو کراس اوور اقتصادی نصب نشده است.

داستر جدید 2018 رنو داستر2018

همچنین طبق تصاویر منتشر شده، گویا داستر ۲۰۱۸ در نمونه اولیه فاقد ایربگ های پرده ای است و به احتمال زیاد در نسخه فول با ۴ ایربگ به بازار جهانی عرضه می شود. طبق برخی شنیده ها با توجه به ابعاد بزرگتر این کراس اوور نسبت به نسل قبل، امکان سفارش گذاری داستر با ۷ صندلی وجود دارد. یکی دیگر از نکات جالب با توجه به برخی اخبار، انتخاب پیشرانه ۱٫۶ لیتری با گیربکس CVT ایکس ترونیک برای این خودرو اروپایی است. همچنین طبق قابلیت های این خودرو، امکان خرید و سفارش گذاری آن با سامانه دو دیفرانسیل وجود دارد.

مشخصات فنی رنو داستر 2018

احتمال داده می شود که داستر جدید برای برخی از بازارها با پیشرانه قوی تر عرضه شود. بدیهی است که در کنار پیشرانه بنزینی رایج، موتورهای دیزلی هم برای این خودرو معرفی شود. طبق اعلام مدیرعامل سابق رنو پارس، داستر نسل جدید به عنوان یکی از خودروهای استراتژیک رنو برای مونتاژ در ایران شناخته می شود. به احتمال زیاد زمان حضور نمونه های اولیه این خودرو در بازار ایران برای سال ۹۷ تعیین می شود.

7,584
1

خودرو

آرشیو

آشنایی با مشخصات فنی و ظاهری دنا پلاس توربو و امکانات خودروی دنا پلاس توربو

دنا پلاس توربو از جمله محصولات تولید شده توسط شرکت ایران خودرو است تا بلکه بتواند شکل به روز شده‌ای از محصولات قدیمی این...