ریز اندام ها و نکاتی درمورد استایل آنها ریز اندام ها و نکاتی درمورد استایل آنها

ریز اندام تنها به معنی کوتاه قد و لاغر نیست. اگر فقط قد شما کوتاه است، شاید استایل افراد ریز اندام مناسب‌تان باشد. پس ادامه مطلب را بخوانید تا نکات لازم درباره لباس‌های‌تان را بدانید و رعایت کنید.

۱.سایز و برند لباس

همیشه لازم نیست به سایز لباس دقت کنید. گاهی اوقات در بعضی برندها سایز بزرگ در کودکان با سایز کوچک در افراد ریز اندام یکی است و همچنین قیمت آن هم کمتر است!

ریز اندام

 

۲.سایز و برند کفش

درمورد کفش هم مانند مورد بالا میباشد. در عکسی که مشاهده میکنید، هر دو جفت کفش به یک اندازه هستند. فقط جفت سمت راست سایز کودکان است و کمی کوتاه‌تر است. اما اگر شما بزرگسال و کوتاه قد هستید، دقیقاً جفت سمت راست که سایز کودکان است، مناسب شماست. زیرا بوت های قرمز احتمالاً زانو یا ساق پای شما را بزنند.

۳.از لایه دوم استفاده کنید

برای مثال شاید یک پیراهن به تنهایی زیاد مناسب شما نباشد، اما با پوشیدن یک کت روی آن، میتوان یک ظاهر مناسب ایجاد کرد. این کت همان لایه دوم است.

۴.تغییرات ساده را در خانه انجام دهید

لباس‌ها همیشه کاملاً مناسب تن انسان نیستند. اما یک روش ساده وجود دارد که همیشه میتوان از آن استفاده کرد و آن هم انجام تغییرات ساده بر روی لباس در خانه است. مثلاً لباسی که کمی آستین آن گشاد است، با کمی تنگ کردن کاملاً فیت میشود.

۵.داشتن یک خیاط خوب

همیشه نمیتوان همه تغییرات را در خانه انجام داد. اگر از کسانی هستید که دوست دارند لباس کلاسیک بپوشند و از آن چند سال استفاده کنند، باید یک خیاط خوب داشته باشید و بدانید که این یک سرمایه‌گزاری مناسب است. برای مثال کت‌هایی که در پاییز و زمستان پوشیده میشود، احتیاج به خیاط دارد.

۶.شلوارهای جین بلند را درست کنید

اگر شلوار جین بلند باشد، انتهای آن چین چین میشود و ظاهر بدی به خود میگیرد. اما میتوان با کمی تغییر انتهای اضافی آن را رو به داخل شلوار و یا رو به بالا تا کرد تا مرتب شود.

۷.انتخاب جا‌رختی مناسب

لباس‌هایی که شانه کوچک دارند، مناسب آویختن در جا‌رختی های عریض و استاندارد نیستند. اگر از جا‌رختی بزرگ استفاده شود، انتهای آن در پارچه فرو رفته و آن را خراب میکند. در نتیجه از جا‌رختی های کوچک‌تر استفاده کنید.

 

 

اختصاصی مجله ابرتازه ها – هادی فاخریان

4,241
0

اختصاصی

آرشیو

چیزهایی که هر زن باید در مورد تیروئید بداند (سری اول)

مشکلات تیروئید طوری هستند که نمیتوان به راحتی آنها را شناسایی کرد و میتوانند عوارض جدی برای سلامت بدن داشته باشند. اغلب هم نشانه...