افشای راز قتل پسر جوان پس از 2 سال افشای راز قتل پسر جوان پس از 2 سال

آتش

دو مرد و زن جوان که پس از قتل قربانی خود جسد او را در باغی به آتش کشیده بودند، در جریان تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند.

فروردین ماه سال ۹۱ کشف جسد سوخته ای در یکی از باغات اطراف شهرستان اسدآباد همدان به کارآگاهان پلیس آگاهی اطلاع داده شد.

در ادامه تیمی از ماموران در محل جنایت حاضر شده و متوجه شدند جسد متعلق به مرد ناشناسی است که پس از قتل در محل دیگری به آنجا منتقل و به آتش کشیده شده است.

پس از تحقیقات مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و ماموران تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول را آغاز کردند.

همزمان با کشف  جسد خانواده پسر جوانی با مراجعه به اداره آگاهی از ناپدید شدن پسرشان خبر دادند که با بررسی این شکایت مشخص شد جسد کشف شده متعلق به پسر جوان به نام “احمد” است.

با شناسایی هویت مقتول روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد و کارآگاهان رد پای زن جوانی را در این ماجرا کشف کردند.

زن جوان به نام نیلوفر دستگیر و در بازجویی ها اعتراف کرد احمد از سوی دو تن از بستگان من به نام های “میثم” و “علی” به قتل رسیده است.

با شناسایی هویت عاملان این جنایت کارآگاهان راهی خانه آنها شده اما متوجه شدند دو مرد جنایتکار از شهرستان اسدآباد گریخته و به  محلی نامعلوم رفتند.

سرهنگ اقبالیان رئیس پلیس شهرستان اسدآباد در این باره گفت:  با گذشت دو سال از این جنایت ماموران مخفیگاه دو متهم فراری را در یکی از استان های همجوار شناسایی کرده و شامگاه دیروز در عملیاتی ضربتی عاملان این جنایت را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

وی افزود: متهمان در بازجویی ها به ارتکاب این قتل با انگیزه اختلافات شخصی اعتراف کردند که تحقیقات از آنها در اداره آگاهی ادامه دارد.

منبع : مهر

950
0

حوادث

آرشیو

ماجرای آزار جنسی دانش آموزان یک مدرسه در غرب تهران

ماجرای آزار جنسی دانش آموزان دبیرستانی در غرب تهران ماجرای آزار جنسی گروهی : ماجرای تکان‌دهنده اذیت و آزار گروهی دانش‌آموزان یک دبیرستان پسرانه...