بیماران مبتلا به آسم ورزش و تغذیه سالم داشته باشند بیماران مبتلا به آسم ورزش و تغذیه سالم داشته باشند

ورزش های مضر برای بیماران آسمی, بیماران مبتلا به آسم, ورزش و بیماری آسم

ورزش های مضر برای بیماران آسمی, بیماران مبتلا به آسم, ورزش و بیماری آسم

بیماران مبتلا به آسم, ورزش و بیماری آسم

در این مطلب از ابرتازه ها درباره بیماران مبتلا به آسم توضیحاتی را بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

طبق مطالعاتی که در کنگره انجمن اروپایی تنفس انجام شده است، افرادی که چاقی مفرط ندارند هم می‌توانند با ورزش و تغذیه سالم نشانه‌های بیماری آسم را کاهش دهند.

آسم بیماری شایع و طولانی مدت است که از هر ۱۰ نفر یک نفر را درگیر می‌کند. بیشتر افراد از درمان‌های دارویی برای کنترل این بیماری استفاده می‌کنند.

مطالعات جدید نشان داده است که ورزش همراه با تغذیه سالم باعث می‌شود که افراد مبتلا به آسم مشکلات کمتری داشته باشند. برای مثال درد در ناحیه سینه، تنگی نفس و … در این بیماران کمتر می‌شود.

مدیر این تحقیقات می‌گوید : شواهد زیادی نشان می‌دهد که بیماران آسم که چاقی مفرط ندارند هم می‌توانند برای کنترل بیماری خود از ورزش و تغذیه سالم بهره ببرند. پیش از این مطالعات مختلف نشان داده بود افرادی که چاقی هستند برای کنترل آسم می‌توانند ورزش کنند.

بررسی‌ها نشان داده است که ورزش برای شدت زیاد نیز برای این بیماران بی خطراست.

افرادی که ورزش می‌کنند و تغذیه سالم دارند تا ۵۰ درصد می‌توانند نشانه های آسم را کاهش دهند.

افرادی که مبتلا به آسم هستند غالبا سخت ورزش می‌کنند و این مساله ممکن است باعث شود که آمادگی جسمانی آنها کاهش پیدا کنند. با این حال اگر این افراد ورزش کنند کیفیت زندگی آنها افزایش می‌یابد.

منبع: ایسنا

درمان با ورزش

آرشیو

تمرینات ورزشی برای کاهش درد شانه

تمرینات ورزشی برای تقویت شانه و کتف, کاهش درد شانه, درمان درد شانه و کتف تمرینات ورزشی برای تقویت شانه و کتف, کاهش درد...