ضررهای زیاده روی در نزدیکی جنسی ضررهای زیاده روی در نزدیکی جنسی

افراط در رابطه جنسی, زیاده روی در نزدیکی جنسی, رابطه جنسی زن ومرد

افراط در رابطه جنسی, زیاده روی در نزدیکی جنسی, رابطه جنسی زن ومرد

افراط در رابطه جنسی, زیاده روی در نزدیکی جنسی

در این مطلب از ابرتازه ها درباره ضررهای زیاده روی در نزدیکی جنسی توضیحاتی را بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

علوی درباره مضرات افراط در نزدیکی جنسی اظهار کرد: زیاده‌روی در امر نزدیکی جنسی، مضر و باعث فشار به طبیعت, مانع رشد اعضا و کاهنده قوای بدنی است.

وی افزود: افراط در نزدیکی جنسی در مزاج‌های خشک و افراد لاغر عوارضی مانند ضعف قلب، مغز، معده، احشاء، اعصاب و چشم بروز خواهد کرد همچنین در سنین بالا زیاده‌روی در این امر بسیار مضر بوده و توصیه می‌شود حتی‌الامکان از آن پرهیز شود.

نشستن طولانی مدت می‌تواند منجر به ضعف سیستم ادراری تناسلی شود.

این کارشناس طب سنتی تصریح کرد: مردان باید از قرار دادن لپ تاپ بر روی ناحیه شکم خودداری کنند همچنین نشستن طولانی‌مدت مثلا در زمان رانندگی می‌تواند منجر به ضعف سیستم ادراری تناسلی شود.

علوی درباره بیماری‌هایی که در آنها نزدیکی جنسی منع شده است, تصریح کرد: در بیماری‌های شُش, نزله و زکام, درد مفاصل, امراض بلغمی, قولنج روده، فردی که اسهال یا غشی دائم دارد, کسی که اکثر اوقات امراض مغز و سینه داشته باشد, نباید در نزدیکی جنسی افراط کنند.

وی خاطرنشان کرد: در زمان انتشار بیماری‌های واگیر اجتناب از نزدیکی بر همه لازم است, بیشترین ضرر افراط در این امر به مغز, عصب و سینه و ریه می‌رسد.

منبع: سلامانه

دانستنی های جنسی

آرشیو

درمان اختلال نعوظ مردان با راه حل های موثر

درمان اختلال نعوظ مردان با راه حل های موثر   در این مطلب از ابرتازه ها درباره درمان اختلال نعوظ مردان توضیحاتی را بیان می...