راهنمای انتخاب و خرید وان حمام راهنمای انتخاب و خرید وان حمام

آشنایی با انواع وان, ابعاد مناسب وان حمام, خرید وان حمام

آشنایی با انواع وان, ابعاد مناسب وان حمام, خرید وان حمام

آشنایی با انواع وان, خرید وان حمام

در این مطلب از ابرتازه ها راهنمای انتخاب و خرید وان حمام را بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

دکوراسیون حمام شاید به دلیل کاربری مشخصی که دارد به نظر یکنواخت برسد و فکر کنید که چه تنوعی می تواند داشته باشد. ولی باید بدانید با توجه به تجهیزات متفاوتی که در تولید و ساخت وسایل حمام وجود دارد، کاملا می توانید فضایی اختصاصی و منحصر به فرد خلق کنید. یکی از این تجهیزات محبوب وان حمام است. وان در حمام بسیار مفید است و ابعاد مشخصی را برای استحمام در فضای حمام تعریف می کند، فرقی نمی‌ کند که بخواهید در وان حمام دراز کشیده و خستگی خود را رفع کنید، نوزاد کوچک خود را درون وان بشویید یا لباسهای شسته شده خود را درون وان و روی جا رختی قرار دهید تا خشک شود. چه شما به دنبال یک وان مستقل هستید و یا وان هایی که داخل یک سکو قرار می‌ گیرند و چه در حال انتخاب وان جکوزی، قبل از خرید وان حمام این مطلب را بخوانید:

ابعاد مناسب برای خرید وان حمام

این موضوع کاملاً بستگی به این دارد که چه کسی و برای چه کاربری می‌خواهد از وان استفاده کند. آیا شما تنها برای شستشو از وان استفاده می‌ کنید و یا دوست دارید یک جکوزی کوچک در خانه داشته باشید؟ آیا حمام شما بزرگ است و یا کوچک؟ آیا فضای کافی برای شستشوی کودکان دارید یا خیر؟ تمامی این گزینه‌ ها می‌ توانند تعیین‌ کننده ابعاد و اندازه وان باشند. خوب است بدانید که یک وان جکوزی علاوه بر فراهم کردن آرامش، ممکن است فضای زیادی را اشغال کند. در حالی‌ که وان های پایه دار و مستقل می‌ توانند در حمام با دکوراسیون کلاسیک بدرخشند.

آشنایی با انواع وان, ابعاد مناسب وان حمام, خرید وان حمام

آشنایی با انواع وان, خرید وان حمام

خرید وان حمام

محل قرارگیری و میزان فضای موجود در حمام می‌ تواند تعیین‌ کننده مدل و نوع وان باشد. به‌ طور کلی وان ها در چند مدل اصلی در بازار موجود هستند.

وان مثلثی شکل: این وان ها برای قرارگیری در گوشه‌ های حمام و صرفه‌ جویی در فضا طراحی‌ شده‌ اند. این وان ها از تنوع بالایی برخوردارند اما همه‌ آنها قابلیت نصب دوش را ندارند.

وان مستقل: وان های مستقل در فضا، تنوع و اختلاف ایجاد می‌ کنند به‌ علاوه نصب بسیار ساده ای داشته و نیاز به تأسیسات خاصی ندارند. این مدل وان ها دارای تنوع بالایی بوده و معمولا برای افزایش راحتی، در آنها از یک شیب استفاده‌ شده است.

وان پلت فرمی: این وان ها در داخل یک سکو قرار می‌ گیرند یا داخل زمین فرو می‌ روند و به همین دلیل به پنل های پایانی نیاز ندارند. تمیز کردن و شستشو این مدل وان ها بسیار ساده بوده و برای هر حمامی قابل‌ استفاده است با این‌ وجود این مدل وان ها بسیار گران‌ قیمت بوده و نصب ساده ای دارند.

آشنایی با انواع وان, ابعاد مناسب وان حمام, خرید وان حمام

آشنایی با انواع وان, خرید وان حمام

وان جکوزی

این مدل وان ها که در واقع جکوزی های خانگی و جمع و جورتری نسبت به باشگاه و استخرها هستند، آرامش بسیاری به شما می بخشند. برای وان جکوزی نمی توانید دوش را به طور مستقیم به خودش نصب کنید. پیشنهاد می کنیم چنانچه حمام بزرگی دارید از وان جکوزی در گوشه ای از آن استفاده کنید.

آشنایی با انواع وان, ابعاد مناسب وان حمام, خرید وان حمام

برای وان جکوزی نمی توانید دوش را به طور مستقیم به خودش نصب کنید

چه نکات مهم دیگری را باید در هنگام خرید وان در نظر گرفت؟

در هنگام خرید وان حمام، از راحتی آن در هنگام دراز کشیدن مطمئن شوید. به‌ علاوه گرم‌ کن آب را چک کنید و ببینید آیا به‌ اندازه‌ ای انرژی تولید می‌ کند تا آب همه وان را بتواند گرم کند. آیا فرد میانسال و یا از کار افتاده‌ ای در خانه شما وجود دارد؟ اگر جواب این سوال بله است، وانی خریداری کنید که استفاده از آن برای این افراد راحت باشد.

برای دکوراسیون حمام کابین دوش هم می تواند انتخاب ایده آلی باشد. این وان برای حمام کوچک ایده آل بوده و فضای اختصاصی شیشه ای برای حمام در اختیار شما قرار می دهد.

منبع : chidaneh.com

دکوراسیون

آرشیو

دکوراسیون و چیدمان خانه افراد مبتلا به آلزایمر باید چگونه باشد؟

دکوراسیون و چیدمان خانه افراد مبتلا به آلزایمر باید چگونه باشد؟ در این مطلب از ابرتازه ها درباره دکوراسیون و چیدمان خانه افراد مبتلا به...