به روزرسانی جدید ویندوز 10 با نام Fall Creators به روزرسانی جدید ویندوز 10 با نام Fall Creators

به‌روزرسانی سریع به Fall Creators, به روزرسانی جدید ویندوز ۱۰ با نام Fall Creators

به‌روزرسانی جدید ویندوز 10, به‌روزرسانی سریع به Fall Creators, به روزرسانی جدید ویندوز 10 با نام Fall Creators

به‌روزرسانی سریع به Fall Creators, به روزرسانی جدید ویندوز ۱۰ با نام Fall Creators

در این مطلب از ابرتازه ها به روزرسانی جدید ویندوز ۱۰ با نام Fall Creators را بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۰ با نام Fall Creators ارائه شده، اما انتشار این به‌روزرسانی برای همه رایانه‌ها و دانلود خودکار آن توسط رایانه کاربران ممکن است تا چند ماه نیز طول بکشد.

اگر دوست دارید هرچه سریع‌تر (همین حالا) این به‌روزرسانی را دریافت کرده و از امکانات جدید آن بهره‌مند شوید، کافی‌ است این مراحل را دنبال کنید:

توجه:ممکن است در این به‌روزرسانی‌ها خطاهایی وجود داشته باشد که مایکروسافت بتدریج این خطاها را پیدا و آنها را برای کاربران رفع می‌کند. در این شرایط ممکن است دریافت زودهنگام به‌روزرسانی توسط شما با ریسک دربرداشتن این خطاها همراه باشد. پس پیش از به‌روزرسانی به‌صورت دستی به این مساله توجه کنید.

به صفحه به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ در لینک زیر مراجعه کنید:

https://goo.gl/kg6pMB

روی گزینه Update now کلیک کرده و ابزار Update Assistant را دانلود و روی سیستم‌عامل فعلی اجرا کنید.

با اجرای این ابزار، پنجره‌ای نمایش داده شده و شماره نسخه فعلی ویندوز به شما اعلام می‌شود. چنانچه به‌روزرسانی‌های قبلی را انجام داده باشید احتمالا شماره نسخه ۱۵۰۶۳ به‌عنوان نسخه فعلی و شماره نسخه ۱۶۲۹۹ به‌عنوان شماره نسخه به‌روزرسانی Fall Creators برای شما قابل مشاهده باشد.

با کلیک روی گزینه Update Now عملیات دانلود فایل به‌روزرسانی آغاز شده و می‌توانید ضمن دانلود این به‌روزرسانی کارهای خود با ویندوز را انجام دهید. پس از اتمام عملیات دانلود، نصب به‌روزرسانی به‌طور خودکار انجام می‌شود.

بازگشت به عقب

در صورتی‌که پس از به‌روزرسانی ویندوز با مشکل مواجه شدید می‌توانید قبل از گذشت ۱۰ روز نسبت به بازگردانی ویندوز به حالت قبل اقدام کنید. برای انجام کار کافی‌ است به این روش عمل کنید:

از منوی استارت به Settings رفته روی Update & security کلیک و در ادامه گزینه Recovery را انتخاب کنید.

در بخش Go back to the previous version of Windows 10 گزینه Get started را کلیک کنید.

منبع:jamejamonline.ir

تکنولوژی

آرشیو

نحوه تغییر رابط کاربری ویندوز 10 به ویندوز 7

ترفندهای ویندوز ۱۰, تغییر رابط کاربری ویندوز ۱۰ به ویندوز ۷, تغییر شکل وینـدوز ۱۰ ترفندهای ویندوز ۱۰, تغییر رابط کاربری ویندوز ۱۰ به...