اشتباهات ورزشی در ورزش های مختص پرورش اندام اشتباهات ورزشی در ورزش های مختص پرورش اندام

آمادگی جسمانی, اشتباهات ورزشی, عضلات سالم

آمادگی جسمانی, اشتباهات ورزشی, عضلات سالم

آمادگی جسمانی, اشتباهات ورزشی

در این مطلب از ابرتازه ها درباره اشتباهات ورزشی در ورزش های مختص پرورش اندام توضیحاتی را بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

افرادی که به تازگی ورزش‌های مختص پرورش اندام را آغاز کرده‌اند گاهی اوقات باورها و اشتباه‌های غلطی دارند که باید آن را اصلاح کنند.

۱. بیش از حد انجام دادن حرکات ورزشی شدید و نادیده گرفتن حرکات ورزشی آرام:

در صورتی که تمرکز ورزش کاملا بر روی ورزش‌های شدید باشد، احتمال آسیب‌دیدگی‌ افزایش می‌یابد. گاهی اوقات باید سرعت انجام ورزشی را کاهش دهید.

۲. تمرکز بر روی ‌اسکات و لانگز برای عضله سازی:

حرکات ‌اسکات ولانگز تنها حرکاتی نیستند که به شکل‌گیری عضلات انتهای ران کمک می‌کنند. ورزش‌های دیگری که باعث انقباض عضلات لگن می شوند نیز برای این کار مناسب هستند.

۳. تصور این که عضلات میان تنه فقط عضلات شش تکه شکم هستند.

برای قدرتمندتر شدن میان تنه باید عضلات داخلی شکم، عضلات پایینی کمر و عضلات لگن را نیز تقویت کنید. تقویت کردن این عضلات باعث می‌شود که در ورزش‌هایی همچون دویدن دچار آسیب‌دیدگی‌ نشوید.

۴. انجام دادن حرکات کششی بعد از گرم کردن بدن:

بعد از گرم کردن بدن انجام حرکات کششی ایستا باعث می‌شود که بدن سرد شود. حرکات کششی پویا می‌توانند مناسب‌تر باشد، زیرا بدن شما را گرم نگه می دارند.

منبع: ایسنا

زیبایی اندام

آرشیو

ویتامین های ضروری بدنسازی

ویتامین های ضروری بدنسازی سلول های بدن ما به ویژه سلول های عضلانی برای متابولیسم مناسب و رشد و نگهداری خودشان به واکنش های...