نحوه اجرای حرکت ورزشی برای کوچک کردن شکم و پهلو نحوه اجرای حرکت ورزشی برای کوچک کردن شکم و پهلو

پایین آوردن وزن, تقویت عضلات شکم, حرکت ورزشی برای کوچک کردن شکم و پهلو

تقویت عضلات شکم, حرکت ورزشی برای کوچک کردن شکم و پهلو

تقویت عضلات شکم, حرکت ورزشی برای کوچک کردن شکم و پهلو

کوچک کردن شکم و پهلو یکی از راه های اصلی و شاید مشکل برای رسیدن به اندامی متناسب و زیبا است. در این مطلب از ابرتازه ها حرکت ورزشی برای کوچک کردن شکم و پهلو را بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

محصولات و حرکات ورزشی زیادی برای آب کردن چربی شکم و پهلو وجود دارد ولی باید به این نکته توجه کنید که شما نمی توانید در عرض چند ماه تمام چربی های این نواحی را آب کنید.

قبل از این که شما را با این حرکت آشنا کنیم، باید بگوییم که برای لاغری ورزش کردن کافی نیست و شما باید تغذیه مناسب هم داشته باشید.

نحوه اجرای حرکت ورزشی برای کوچک کردن  شکم و پهلو

تقویت عضلات شکم, حرکت ورزشی برای کوچک کردن شکم و پهلو

تقویت عضلات شکم, حرکت ورزشی برای کوچک کردن شکم و پهلو

این حرکت ورزشی بسیار برای شکم و پهلو مفید است. روش انجام این حرکت به این صورت است که باید به پشت بخوابید و زانوهای خود را به طرف سینه خم کنید. یک دمبل سبک را با دو دست خود نگه دارید. بعد پای چپ را مانند تصویر به حالت ۴۵ درجه برسانید، زانوی سمت راست را کمی خم نگه دارید. سر و شانه‌های خود را بلند کنید و دمبل را به طرف بیرون زانوی سمت راست ببرید.با فشار حرکت کرانچ را انجام دهید، مانند تصویر. خب حالا پای چپ  را مقابل پای راست بیاورید و وزنه را به طرف سقف بالا ببرید. سعی کنید سر و شانه خود را بالاتر از زمین نگه دارید مانند تصویر.در مرحله بعدی این حرکت را به صورت برعکس تکرار کنید. این حرکت ورزشی را شش مرتبه و ۳ تا ۵ بار در هفته انجام دهید.

منبع : khorasannews.com

زیبایی اندام

آرشیو

ویتامین های ضروری بدنسازی

ویتامین های ضروری بدنسازی سلول های بدن ما به ویژه سلول های عضلانی برای متابولیسم مناسب و رشد و نگهداری خودشان به واکنش های...