روش درست کردن دسر ساندویچی قلبی مناسب ولنتاین روش درست کردن دسر ساندویچی قلبی مناسب ولنتاین

درست کردن دسر ساندویچی قلبی, دسر ویژه ولنتاین, دسر ساندویچی قلبی

درست کردن دسر ساندویچی قلبی, دسر ویژه ولنتاین

درست کردن دسر ساندویچی قلبی, دسر ویژه ولنتاین

در این مطلب از ابرتازه ها روش درست کردن دسر ساندویچی قلبی مناسب ولنتاین را بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

مواد لازم دسر ساندویچی قلبی :

آرد   ۳/۴ لیوان
پودر کاکائو   ۱/۳ فنجان
 نمک نوک انگشت 
کره نرم شده ۶ قاشق
خاک قند ۲/۳ فنجان
تخم مرغ ۱ عدد
عصاره وانیل  ۱/۲ قاشق چایخوری
* پوره میوه یخ زده ۱ فنجان

* پوره میوه یخ زده مانند هلو یا تمشک یا هر میوه رنگی دلخواه دیگر ۱ فنجان

طرز تهیه دسر ساندویچی قلبی :

در یک کاسه آرد، پودر کاکائو و نوک انگشت نمک بریزید. در ظرف دیگری خاک قند و کره را خوب با همزن هم بزنید تا پفکی و نرم شود. سپس تخم مرغ و وانیل را اضافه کنید و با مخلوط کره و شکر خوب ترکیب کنید. سپس نوبت به سرازیر کردن آرد و کاکائو به کاسه می رسد. این کار را انجام دهید تا خمیر مایه مورد نظر بدست بیاید.

خمیر را با پلاستیک بپوشانید و روی سینی قرار دهید و ۱ ساعت در یخچال قرار دهید.  فر را تا ۱۷۵ درجه گرم کنید. خمیر را روی یک کاغذ شیرینی پزی بزرگ پوشیده شده با کمی آرد پهن کنید تا ضخامت آن تقریبا ۵ میلی متر باشد. با قالب قلبی باید ۱۸ عدد قلب از درون خمیر بدست بیاورید. اگر اضافه آمد باز هم می توانید با قالب قلب درست کنید. آنها را به فاصله ۲ سانتیمتری از هم روی کاغذ شیرینی درون سینی فر قرار دهید و آنها را ۱۲ تا ۱۴ دقیقه درون فر بپزید. سپس اجازه دهید تا کاملا خنک شوند.

روی ۹ تا از بیسکوئیت ها از پوره میوه یخ زده بریزید و بیسکوئیت دیگر را به حالت ساندویچی روی آن قرار دهید.

نکته: برای تهیه پوره میوه یخ زده می توانید میوه دلخواهتان را درون یک ظرف کاملا له کنید. سپس آن را بجوشانید تا غلیظ شود. بعدا آن را در فریزر قرار دهید.

گردآوری: بیتوته

شیرینی پزی

آرشیو

نحوه درست کردن شیرینی زعفرانی با مارمالاد میوه

آموزش شیرینی پزی, پخت شیرینی زعفرانی با مارمالاد, درست کردن شیرینی زعفرانی با مارمالاد میوه پخت شیرینی زعفرانی با مارمالاد, درست کردن شیرینی زعفرانی...