دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود +تصاویر دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود +تصاویر

دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

معمولاً سلبریتی ها برای فعالیت های هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت می کنند اما در برخی از موارد آن ها دستمزدهایی درخواست می کنند که شاید برای شما قابل باور نباشد. در ادامه این مطلب شما را با برخی از این سلبریتی ها و دستمزدهایی که خواستار شده اند آشنا کنیم.

به گزارش برترین ها، پول را باید بازیگر و نقش اصلی همه چیز در هالیوود دانست. در حالی که بسیاری پول را ریشه تمام بدی ها و جنایت ها می دانند اما بسیاری از سلبریتی ها بیش از هر چیزی به پول اهمیت داده و به آن علاقه دارند. معمولاً سلبریتی ها برای فعالیت های هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت می کنند اما در برخی از موارد آن ها دستمزدهایی درخواست می کنند که شاید برای شما قابل باور نباشد. در ادامه این مطلب شما را با برخی از این سلبریتی ها و دستمزدهایی که خواستار شده اند آشنا کنیم.

۱-کیتی پری

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

وقتی که کیتی پری نقش داور در مسابقات «آمریکن آیدل» در سال ۲۰۱۷ را پذیرفت ادعا شد که وی برای حضور در یک فصل این برنامه بیش از ۲۵ میلیون دلار دستمزد دریافت خواهد کرد. وی گفته که به عنوان یک زن از این که نسبت به دیگر مردان حاضر در این برنامه دستمزد بیشتری دریافت می کند به خود می بالد. وی گفته که در سال های اخیر مذاکراتی برای حضور در این برنامه داشته اما به دلیل کمبود وقت و زمانبندی نامناسب نتوانسته در آن حضور داشته باشد.

۲- ماریا کری

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

قبل از کیتی پری دوران سلطه ماریا کری بود. در سال ۲۰۱۲ استودیو فاکس برای پیدا کردن یک داور جدید برای مسابقات تلویزیونی «آمریکن آیدل» تلاش می کرد. جنیفر لوپز تازه این برنامه را ترک کرده و باید سلبریتی شناخته شده دیگری جای او را می گرفت. بدین ترتیب ماریا کری با دستمزد خیره کننده ۱۸ میلیون دلار برای یک فصل جایگزین او شد. در آن زمان این بیشترین دستمزدی بود که یک خواننده به خاطر حضور در یک ریالیتی شو دریافت می کرد.

در واقع ماریا کری برای هر اپیزود بیش از ۴۵۰.۰۰۰ دلار و برای روز فیلم برداری بیش از ۱۴۴.۰۰۰ دلار دستمزد می گرفت. بر اساس گزارش روزنامه نیویورک پست در سال ۲۰۱۷ یک میلیاردر روسی به ماریا کری و التون جان ۴ میلیون دلار دستمزد داد تا در عروسی نوه اش حضور یافته و برنامه اجرا کنند.

۳- دکتر دری

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

دکتر دری که یک رپر سرشناس است و همچنین جیمی لووین که در دنیای موسیقی چهره شناخته شده ای است در سال ۲۰۱۴ کمپانی تولید هدفون خود را به مبلغ خیره کننده ۳ میلیارد دلار به کمپانی اپل فروختند. این معامله با ۲.۶ میلیارد پول نقد و ۴۰۰ میلیون دلار دیگر به صورت سهام به انجام رسید. علاوه بر این هم دکتر دری و هم لووین در کمپانی اپل نیز سمت هایی دریافت کردند. در هفته ها و ماه های بعد دکتر دری خود را اولین خواننده میلیاردر دنیای هیپ هاپ نامید.

۴- سوفیا ورگارا

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

سوفیا ورگارا چیزی فراتر از یک چهره زیباست. در سال ۲۰۱۷، این بازیگر کلمبیایی الاصل برای ششمین سال متوالی و با دستمزدی برابر ۴۱.۵ میلیون دلار به عنوان پردرآمدترین بازیگر تلویزیون انتخاب شد. اگر چه او و جولی بوون که در سریال «خانواده امروزی» (Modern Family) همبازی بودند دستمزد یکسانی دریافت می کردند اما درآمدهای تبلیغاتی ورگارا باعث شد که بالاتر از همبازی خود در زمینه دستمزد قرار بگیرد. او در حوزه های مختلفی از قهوه گرفته تا شامپوهای ضد شوره، قراردادهای تبلیغاتی دارد. از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ او در کل بیش از ۱۵۷.۵ میلیون دلار درآمد داشته که ۶۰ درصد آن از طریق قراردادهای تبلیغاتی حاصل شده است.

۵- فلوید می ودر

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

بنظر می رسد هیچ چیزی نمی تواند مانع این مرد شود که بیشتر شبیه یک ماشین چاپ پول است. فلوید می ودر جونیور یک بوکسور سرشناس است که به خاطر درآمد و ثروت هنگفتش و پز دادن آن شناخته می شود. وی پس از مسابقه با کانر مک گرگور در آگوست ۲۰۱۷ با بیش از ۱۰۰ میلیون دلار دستمزد رینگ را ترک کرد که با احتساب تبلیغات و قراردادهای تجاری دیگر تا ۲۰۰ میلیون دلار نیز افزایش می یافت. علاوه بر این وی برای مسابقه سال ۲۰۱۵ خود با مانی پاکیائو بیش از ۲۵۰ میلیون دلار دستمزد دریافت کرد.. وی خود گفته که یک «دستگاه خودپرداز انسانی» است.

۶- کیم کارداشیان

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

کیم کارداشیان با یک رسوایی بزرگ به شهرت رسید و باعث شد که کارداشیان در ثروت غرق شود. به گزارش مجله فوربس بین ژوئن ۲۰۱۴ و جولای ۲۰۱۶ وی از قِبل بازی موبایلی کیم کارداشیان بیش از ۱۶۰ میلیون دلار درآمد داشته است که بدیت ترتیب وی را در صدر فهرست مجله فوربس در زمینه دریافت دستمزد قرار داد. کارداشیان در سال ۲۰۱۷ وارد دنیای لوازم ارایشی شد و در چند ساعت توانست بیش از ۳۰۰.۰۰۰ ست محصولات آرایشی را به قیمت ۱۴.۴ میلیون دلار به فروش برساند.

۷- ۵۰ سنت

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

کورتیس جکسون یک خواننده موسیقی رپ مشهور است که او را با نام «۵۰ سنت» می شناسند. او در زمینه تجارت نیز مرد باهوش و موفقی است. در سال ۲۰۰۴ وی علاقه اش به ویتامیت واتر را به یک تجارت پولساز تبدیل کرد. از آنجایی که وی به شدت به سلامتی خود اهمیت داده و از نوشیدن الکل خودداری می کرد برای تامین آب بدن خود بعد از تمرینات ورزشی سخت از نوشیدنی ویتامین واتر استفاده می کرد. در نهایت وی توانست ۱۰ درصد از سهام کمپانی تولید کننده این نوشیدنی را بدست آورد.

در سال ۲۰۰۷ کمپانی کوکا کولا این شرکت مادر را خریداری کرده و همین موضوع باعث شد که کورتیس به درآمدی خیره کننده دست یابد. بدین ترتیب بین ۶۰ تا ۱۰۰ میلیون دلار به کورتیس رسید که ثروت خالص او را به حدود نیم میلیارد دلار افزایش داد. اما در کمال ناباوری در سال ۲۰۱۵ وی اعلام ورشکستگی کرد و اعلام نمود که بیش از ۳۶ میلیون دلار بدهکار است و تنها ۲۰ میلیون دلار سرمایه دارد. وی در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که بدهی هایش را پرداخت کرده و بیش از ۲۰ میلیون دلار نیز سرمایه دارد.

۸- جورج کلونی

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

جورج کلونی با صورت جذاب و دوست داشتنی خود، همسری باهوش و با استعداد و دو بچه زیبا و البته حرفه ای که باعث شده همه به او حسادت کنند نزدیک به یک میلیارد دلار ثروت دارد. وی برند نوشیدنی خاص خود را در سال ۲۰۱۷ به قیمت یک میلیارد دلار به فروش رساند. او و دو تن از دوستانش این کمپانی را در سال ۲۰۱۳ راه اندازی کردند اما فکر نمی کردند به این زودی کمپانی ها آن ها ارزشی یک میلیارد دلاری پیدا کند.

۹- مت دیمون

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

مت دیمون از دهه ۹۰ یکی از بازیگرانی بوده که همیشه در بالاترین سطح هالیوود قرار داشته و فروش فیلم های او تضمین شده بوده است. به همین دلیل جای تعجب ندارد که وی به خاطر کوچک ترین نقش آفرینی هایش مبالغ هنگفتی دریافت کرده باشد. به ادعای مجله فوربس وی برای یک آگهی تبلیغاتی ۲۰ ثانیه ای برای قهوه نسپرسو ۳ میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است که ثانیه ای ۱۵۰.۰۰۰ دلار خواهد بود.

وی در این آگهی تبلیغاتی نیز جورج کلونی را در کنار خود داشت و این آگهی تنها در بریتانیا پخش شد. در فیلم «جیسون بورن» (Jason Bourne) در سال ۲۰۱۶ نیز مت دیمون تنها ۲۵ جمله دیالوگ را به زبان آورد اما برای این فیلم ۲۵ میلیون دلار دستمزد دریافت کرد که برای هر خط دیالوگ ۱ میلیون دلار تخمین زده می شود.

۱۰- بتنی فرانکل

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود

بتنی فرانکل یکی از بازیگران سریال ریالیتی شو «زنان خانه دار واقعی نیویورک» (The Real Housewives of New York) و مجری مشهوری است که در زمینه تجارت نیز بسیار موفق عمل کرده است. وی در سال ۲۰۱۱ کمپانی تولید نوشیدنی کم انرژی خود را به قیمت ۱۰۰ میلیون دلار به فروش رساند هر چند هنوز مالکیت این برند را در اختیار دارد و درصدی از فروش آن را نیز دریافت خواهد کرد.

756
0

فرهنگی

آرشیو

خیانت و رابطه پنهانی آنجلینا جولی ، علت طلاقش بوده است! +عکس

علت جدایی آنجلینا جولی و برد پیت معشوقه جدید آنجلینا جولی بود که یک شیخ پولدار و عرب است. رونمایی از معشوق آنجلینا جولی...