بیوگرافی نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت پایتخت + عکس های نیلوفر رجایی فر بیوگرافی نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت پایتخت + عکس های نیلوفر رجایی فر

بیوگرافی نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت پایتخت

نیلوفر رجایی فر : این روزها که سریال پایتخت ۵ در حال پخش از تلویزیون است و با داستان های جذابش مخاطبان بسیار زیادی هم دارد. در سری جدید پایتخت که خانواده نقی معمولی و دوستانش درگیر ماجراهای عجیب و غریب ناخواسته می شوند که یکی از این داستان ها سر دراوردن ناخواسته از سوریه و مناطق تحت اشغال داعش است.

در سریال شاهد حضور دختر اروپایی به نام الیزابت به عنوان یکی از اعضای داعش هستیم . با توجه به اینکه این بازیگر بخوبی انگلیسی صحبت میکند و شکل و ظاهر ایرانی ندارد خیلی از بینندگان سریال این تصور را دارند که وی یک بازیگر خارجی است و ایرانی نمی باشد. در صورتی که این چنین نیست و بازیگر نقش الیزابت سریال پایتخت نیلوفر رجایی فر می باشد که در ادامه بیشتر میتوانید با وی آشنا شوید.

نیلوفر رجایی فر

نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت

بیوگرافی نیلوفر رجایی فر :

نیلوفر رجایی فر در یازده بهمن ۱۳۷۱ در تهران به دنیا آمده است.
او در انگلیس و دانشگاه رویال لندن درس خوانده است و فارغ التحصیل رشته فیزیک در مقطع لیسانس از این دانشگاه می باشد و تسلط کامل به زبان انگلیسی دارد.

نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت (دختر داعشی) سریال پایتخت 5

سابقه بازیگری :

خانم رجایی فر از بازیگران جدید سریال پایتخت ۵ است که به این مجموعه پیوسته است.
وی اولین حضورش را در عرصه بازیگری و تلویزیون در مجموعه پایتخت تجربه می کند که به کارگردانی سیروس مقدم ساخته شده است.
او سابقه بازی در چند نمایش و تئاتر را نیز در کارنامه خود دارد.

در فصل پنجم این سریال بازیگران جدیدی وارد سریال شدند که نوعی کشف استعداد بوده و از عهده بازی و نقششان به خوبی برآمده و درخشان ظاهر شدند.
فرصت دادن به جوانانی که آرزوی بازیگر شدن دارند و دوست دارند در عرصه سینما فعالیت کنند.

سیروس مقدم درباره بازی درخشان و متحصر بفرد رجایی فر گفت: در پایتخت ۵ بازی های درخشانی خواهید دید که یکی از آنها دختر خانمی جدیدی است که در این سریال داریم که نقش یک دختر انگلیسی را بازی می کند.

 

همسر نیلوفر رجایی فر :

او مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده است.

نیلوفر رجایی فر

آدرس پیج اینستاگرام نیلوفر رجایی فر : @niloofar_rajaeifar

نیلوفر رجایی فر

نیلوفر رجایی فر

نیلوفر رجایی فر

نیلـوفر رجایی فر در حال اجرای تئاتر

نیلوفر رجایی فر

نیلوفر رجایی فر

عکس کودکی این بازیگر

نیلوفر رجایی فر

در صورت بدست آوردن اطلاعات جدید در مورد این بازیگر ، آنها را در همین صفحه قرار خواهیم داد. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید

منبع:harfetaze.com

بیوگرافی هنرمندان

آرشیو

آشنایی با زندگینامه فریده صابری (بازیگر)

زندگینامه فریده صابری زندگینامه فریده صابری, تصاویر فریده صابری در این مطلب از ابرتازه ها شما را با زندگینامه فریده صابری آشنا می نماییم. برای...