بازی آنلاین فوتبال PES کم حجم | دانلود بازی فوتبال بازی آنلاین فوتبال PES کم حجم | دانلود بازی فوتبال

بازی آنلاین فوتبال PES کم حجم | دانلود بازی فوتبال

بازی آنلاین فوتبال, دانلود بازی فوتبال

بازی فوتبال آنلاین ، بازی کم حجم فوتبال ، بازی آنلاین فوتبال PES کم حجم | دانلود بازی فوتبال .

بازی آنلاین فوتبال حرفه ای جام جهانی ۲۰۱۴ در قالب یک بازی کم حجم کامپیوتری و در حین حال جذاب و بسیار سرگرم کننده و همچنین طبیعی که این بازی مربوط به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ است که شما با انتخاب تیم مورد علاقه خود، ان را در مسیر قهرمانی هدایت می کنید.تمام تیمهای شرکت کننده در جام جهانی از جمله ایران نیز حضور دارد و با انتخاب تیم مورد علاقه خود با دیگر تیمهای گروه خود مسابقه دهید.این بازی ورزشی فوتبال را حتمآ امتحان کنید.

نحوه ورود به بازی : ابتدا صبر کنید تا بازی لودشود سپس به میل خود (play) مسایقات ۹۰ دقیقه ای و یا(play penalties)مسایقات پنالتی را انتخاب کنید.

» دستورالعمل بازی :  اگر (play)را انتخاب کردید با موس میتوانید بازیکن تیمتان را حرکت دهید و با کلیک چپ ،پاس بدهید البته بخاطر داشته باشید که برای دادن پاس به بازکنان باید علامت قرمز را بر روی بازیکن هدف قرار دهید یا شوت بزنید و در موقع دفاع با کلیک چپ تکل بزنید.اگر(play penalties)را انتخاب کردی با حرکت موس درون دروازه و کلیک چپ شوت بزنید و یا ضربه حریفتان را پیش بینی کنید.

حجم این بازی فوتبال آنلاین ۱.۴ مگابایته و خواهشا تا بارگزاری کامل بازی شکیبا باشید …


سایر بازی های فوتبال :

بازی آنلاین فوتبال

آرشیو

بازی آنلاین فوتبال کله ها 2016 puppet football league spain

بازی آنلاین فوتبال کله ها ۲۰۱۶ puppet football league spain شما از طرفداران کدامیک  تیم هایاز لیگ برتر فوتبال اسپانیایی هستین؟ در این بازی...