بازی آنلاین فوتبال 2015 | بازی فوتبال سه بعدی بازی آنلاین فوتبال 2015 | بازی فوتبال سه بعدی

بازی آنلاین فوتبال ۲۰۱۵ | بازی فوتبال سه بعدی

بازی آنلاین فوتبال ۲۰۱۵ ، بازی آنلاین فوتبال رایگان ، دانلود بازی فوتبال کم حجم ، بازی فوتبال قهرمانان ، soccer online games ، بازی فوتبال سه بعدی .

بازی آنلاین فوتبال 2015 ,بازی فوتبال سه بعدی

در این مطلب بازی آنلاین فوتبال سه بعدی با کیفیت و امکاناتی بی نظیر در قالب بازی فلش آنلاین تقدیم به هواداران و طرفدارن ورزش محبوب فوتبال می گردد.

در بازی فوتبال آنلاین ۲۰۱۵ که به صورت سه بعدی هست، با پیروزی در ۲۹ مسابقه می توانید سلطه خود را بر جهان اثبات کنید.هم اکنون بیش از ۴۵۰ میلیون نفر درحال انجام این بازی هستند که ابرتازه ها این بازی هم اکنون در ایران قرار داده تا ایرانی ها نیز سلطه خود را بر جهان فوتبال نشان دهند.

در هر مسابقه فوتبال که برنده شوید ستاره و پول می گیرید و با سفر به کشوری دیگر با آن تیم مسابقه میدهید.در این بازی تا ۴ مربی نیز شما را همراهی میکند و تا ۲۹ ارتقا می توانید انجام دهید و همچنین ماموریت های مختلفی نیز در ادامه می توانید انجام دهید.

نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا این بازی ۷ مگابایتی کامل لود شود و سپس روی گزینه continue کلیک کنید و سپس با اندکی صبر بر روی گزینه play کلیک کنید و در صفحه بعدی روی new game کلیک کنید و تیم خود را ارنج کنید و وارد مسابقه آنلاین فوتبال شوید.

دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای مکان نما و یا کلیدهای W،A،S،D یا جهت های کیبورد بازیکنان را حرکت دهید و با کلیدهای C و یا N نیز شوت کنید. برای پاس از X یا M استفاده کنید. از این بازی فوتبال لذت ببرین.

حجم این بازی آنلاین ۷ مگابایته و خواهشا تا بارگزاری کامل بازی شکیبا باشید …

soccer online games 2015 3d next

بازی آنلاین فوتبال ۲۰۱۵ ، بازی آنلاین فوتبال جدید ، دانلود بازی فوتبال کم حجم ، بازی فوتبال آنلاین pes ، soccer online games ، بازی فوتبال سه بعدی .

بازی آنلاین فوتبال

آرشیو

بازی آنلاین فوتبال کله ها 2016 puppet football league spain

بازی آنلاین فوتبال کله ها ۲۰۱۶ puppet football league spain شما از طرفداران کدامیک  تیم هایاز لیگ برتر فوتبال اسپانیایی هستین؟ در این بازی...