دانلود نرم افزار Sanity Donate / برای گوشی همراه خود منشی استخدام كنید دانلود نرم افزار Sanity Donate / برای گوشی همراه خود منشی استخدام كنید
دانلود نرم افزار Sanity Donate

اگر گوشی شما سیستم عامل اندروید دارد نرم افزار Sanity Donate یکی از بهترین و کاربردی ترین برنامه ها برای گوشی شماست که قابلیت مدیریت تماس ها را هم دارد.

 

از ویژگی های دیگر نرم افزار می توان به پاسخ خودکار به تماس ها، مسدود کردن تماس ها و پیامک های ناخواسته،  منشی تلفنی و ضبط و پخش پیغام صوتی شما، تنظیمات برای تماس های فوری، تعیین زمان برای حالت های silent airplane و ایجاد یک تنطیمات سفارشی برای تماس های فوری اشاره کرد.

 


 

برای دانلود Sanity Donate مخصوص اندروید اینجا را کلیک کنید.

 

راهنمای نصب و اجرا:

– بعد از نصب فایل اصلی (Sanity_Donate_v0.7) ، نرم افزار را اجرا نکنید و فایل key را نصب کنید و حالا می توانید از نرم افزار استفاده کنید.

اگر گوشی شما از سیستم عامل سیمبین بهره می برد؛ نرم افزار قدرتمند WebGate Voice Inbox v1.08.87 را به شما پیشنهاد می کنم این نرم افزار برای گوشی های سری ۶۰ ورژن ۳ و ۵ ارائه شده و به وسیله ی یک نمایشگر شما را از پیامهای جدید صوتی مطلع میکند.

برای دانلودWebGate Voice Inbox v1.08.87 مخصوص سیمبین اینجا را کلیک کنید.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

دانلود نرم افزار و بازی اندروید

آرشیو

دانلود نرم افزار مدیریت کانال تلگرام / کسب درامد کلیکی تلگرام

دانلود نرم افزار مدیریت کانال تلگرام دانلود نرم افزار مدیریت کانال تلگرام ، کسب درامد کلیکی تلگرام ، آموزش حرفه ای مدیریت کانال تلگرام ،...