بازی آنلاین فوتبال 2015 شوت زن حرفه ای بازی آنلاین فوتبال 2015 شوت زن حرفه ای

بازی آنلاین فوتبال ۲۰۱۵ شوت زن حرفه ای

 shoot soccer online games ؛بازی آنلاین شوت زدن به سمت دروازه . یک بازی بسیار سخت و جذاب برای دوست داران بازی فوتبال. آیا دوست دارید مهارت خود را در شوت زدن امتحان کنید؟ در این بازی هیجان انگیز توپ فوتبال به سمت شما می آید و شما باید آن را کنترل کنید و موقعیت خود را با موس طوری تنظیم کنید که هنگام ضربه زدن به توپ بدون برخورد به مدافعین و دور از دسترس دروازه بان وارد دروازه شود. می توانید هر تیمی را که دوست داشتید انتخاب کنید. تیم های باشگاهی لیگ های معتبر دنیا و تیم های ملی از جمله ایران در این بازی وجود دارند.این بازی ورزشی جذاب را حتمآ امتحان کنید.

» نحوه ورود به بازی : صبر کنید تا این بازی آنلاین کامل لود شود-حجم این بازی حدود ۵۷۰ کیلوبایت می باشد. بعد از لود بازی بر روی گزینه start کلیک کرده، سپس تورنمنت مورد نظر را انتخاب کرده، و بعد از آن تیم مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سپس سه بار بر روی گزینه next کلیک کرده. در پایان توضیحاتی می آید که می گوید شما به چند گل احتیاج دارید تا وارد مرحله بعد شوید. بر روی گزینه go کلیک کرده و بازی را آغاز کنید. یادتون باشه که در صورت شکست همه پیروزی های شما نقش بر آب میشه و باید از اول شروع به بازی کنید.

» دستورالعمل بازی :left mouse button با حرکت موس موقعیت خود را طوری تنظیم کنید که بتوانید توپی که به سمتتان می آید را به درستی کنترل کنید سپس با کلیک بر روی دکمه چپ موس اقدام به شوت زدن کنید. توجه داشته باشید که فقط حدود پنج ثانیه برای شوت زدن فرصت دارید. البته می توانید سر ضرب هم به توپ ضربه بزنید ولی ما پیشنهاد می کنیم برای گرفتن نتیجه بهتر ابتدا توپ را کنترل کنید. بعضی توپ ها به صورت هوایی و در جلوی دروازه فرستاده می شوند که در این صورت می توانید با ضربه سر دروازه را باز کنید. بعد از بردن پنج بازی قهرمان می شوید.

سایر بازی های آنلاین فوتبال :

بازی آنلاین فوتبال ۲۰۱۵ شوت زن حرفه ای

بازی آنلاین فوتبال

آرشیو

بازی آنلاین فوتبال کله ها 2016 puppet football league spain

بازی آنلاین فوتبال کله ها ۲۰۱۶ puppet football league spain شما از طرفداران کدامیک  تیم هایاز لیگ برتر فوتبال اسپانیایی هستین؟ در این بازی...