بازی آنلاین اکشن تفنگی Smoking Barrels 2 بازی آنلاین اکشن تفنگی Smoking Barrels 2

بازی آنلاین اکشن تفنگی Smoking Barrels 2

اگه دنبال یه بازی آنلاین تفنگی مهیج و با کیفیت می گردین به هیچ وجه این بازی رو از دست ندین. این بازی وسترنی نیاز به سرعت عمل شما در تیراندازی داره. اگه یه ثانیه دیرتر شلیک کنی مرگت حتمیه. در این بازی آنلاینم به غرب وحشی سفر کنید و با حریفان بی باک نبرد کنید. حریفان قانون شکنی که دوستان و رقبای خودشون رو میکشن تا صندوق های طلا رو تصاحب کنن. برای انجام بازی روی گزینه Play کلیک کنید تا وارد بازی بشین. بعد از اون یکی از سه گزینه ظاهر شده رو انتخاب کنید تا وارد دنیای غرب بشین.

بعد از اون مراحل بازی ظاهر میشن که بعضی از اونها قفل هست و باید با پیروزی در دوئل ها به اون مراحل دست پیدا کنید. روی مرحله اول کلیک کنید و وارد بازی بشین. دوئل مرگبار شروع میشه و شما باید برای بقاء بجنگین. اسلحه خودتون رو به گوشه پایین سمت چپ بیارین تا شمارش معکوس شروع بشه. بعد از ظاهر شدن سیبل سریعا به سمتش شلیک کنید تا از دوئل عقب نموند. در صورت پیروزی صندوق های طلا رو تصاحب می کنید و می تونید اسلحه و خودتون رو ارتقاء بدین.

حجم این بازی آنلاین فوق العاده زیبا ۵ مگابایته و خواهشا تا بارگزاری کامل بازی شکیبا باشید …

بازی آنلاین اکشن تفنگی Smoking Barrels 2

بازی آنلاین هدف گیری

آرشیو

بازی آنلاین تیر و کمان سه جنگاور TriniTas

بازی آنلاین تیر و کمان سه جنگاور TriniTas بازی آنلاین تیر و کمان سه جنگاور یک بازی مهیج در دنیای جادویی که دشمنان شیطانی...