دانلود بازی دخترانه Baby DressUp برای اندروید دانلود بازی دخترانه Baby DressUp برای اندروید

دانلود بازی دخترانه Baby DressUp برای اندروید

بازی دخترانه برای اندروید , بازی Baby DressUp , بازی لباس کودک , بازی لباس برای بچه ها , بازی اندروید , دانلود بازی کوکانه اندروید.

بازی دخترانه برای اندروید , بازی Baby DressUp , بازی لباس بازی دخترانه برای اندروید , بازی Baby DressUp , بازی لباس

پس از ارائه ی موفق بازی های Holly Hobbie & Friends Party و Feed Baby, Baby Care برای سیستم عامل اندروید، هم اکنون طراحان این بازی به ارائه ی بازی دیگری با نام Baby Care & Dress Up Kids Game پرداخته اند. این بازی نیز مانند دیگر نسخه های این بازی با استقبال بسیار کاربران اندرویدی قرار گرفت و امتیاز ۴٫۰ را به خود اختصاص داد و بیش از ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ بار جزو بازی های محبوب در سرتاسر جهان است.

در این قسمت نیز سعی شده است تا با گیم پلی روان، طبیعی، هیجان انگیز و طرحی همانند pou بازی را از حال یک نواختی خارج کنند. این بازی برای همه ی علاقه مندان به بازی های مراقبت از بچه توصیه می شود. زیرا در این بازی شما می توانید به فرزند خود غذا دهید، او را به حمام ببرید و لباس هایش را تن او کنید. همچنین می توانید برای او لباس بخرید و او را با مد روز ست کنید. اما ممکن است که بچه ی شما گاهی اوقات گریه کند. پس همواره مراقب او باشید تا گریه ی او را در نیاورید. می توانید او را به بازی در حیاط خانه برده و او را سرگرم کنید و در نهایت او را همراه با خود به رخت خواب برده و او را بخوابانید. صبح نیز پس از برخاستن از خواب به او صبحانه دهید و …

ویژگی ها بازی :

– گرافیک مناسب بازی و بسیار چشم نواز
– گیم پلی ساده و روان

برای دریافت برنامه کلیک کنید

دانلود بازی های مرتبط :

دانلود بازی دخترانه Baby DressUp برای اندروید