ماجرای دختر روانی که مادرش را کشت! ماجرای دختر روانی که مادرش را کشت!

IMG11002376

دختری که در پی مشکلات روانی دست به اقدام هولناکی زده و مادرش را کشته بود با رضایت اولیای دم از مجازات گریخت.

این حادثه روز هشتم آبان سال گذشته به وقوع پیوست و طی آن فاطمه – ۳۲ ساله- مادرش زهرا را با ضربات چاقو در خانه شان واقع در خیابان مولوی به قتل رساند. در پی این حادثه دختر جوان بازداشت شد و انگیزه اش را از مادرکشی اختلافات قبلی اعلام کرد.

فاطمه در ادامه صحنه جنایت را بازسازی کرد و به این ترتیب پرونده با صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.در جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز برگزار شد بعد از قرائت کیفرخواست توسط نماینده دادستان، اولیای دم که فرزندان مقتول هستند با اعلام اینکه خواهرشان دچار مشکلات حاد ذهنی است او را بخشیدند.

به این ترتیب دادگاه در ادامه به جنبه عمومی پرونده رسیدگی کرد. فاطمه در این جلسه گفت: همه خواهر و برادرهایم ازدواج کرده اند و من تنها مانده ام. مجبور بودم کارهای خانه را انجام دهم و از این موضوع عذاب می کشیدم. از این گذشته من مشکلات روحی-روانی دارم و موقع وقوع حادثه حالت طبیعی نداشتم. چند مرتبه در بیمارستان روانی بستری شده بودم و یک هفته قبل از حادثه هم پزشکان گفته بودند باید بستری شوم.

خراسان

991
0

حوادث

آرشیو

ماجرای آزار جنسی دانش آموزان یک مدرسه در غرب تهران

ماجرای آزار جنسی دانش آموزان دبیرستانی در غرب تهران ماجرای آزار جنسی گروهی : ماجرای تکان‌دهنده اذیت و آزار گروهی دانش‌آموزان یک دبیرستان پسرانه...