بازی آنلاین پرندگان خشمگین | بازی اینترنتی رایگان بازی آنلاین پرندگان خشمگین | بازی اینترنتی رایگان

بازی آنلاین پرندگان خشمگین | بازی اینترنتی رایگان

بازی آنلاین پرندگان خشمگین , بازی اینترنتی رایگان

Angry Birds online game ؛ بازی پرندگان خشمگین یکی از بازی های مهیج و سرگرم کننده است که توانسته مخاطبان زیادی به خود جذب کند. اکنون ابرتازه ها این بازی جذاب را در قالب یک بازی آنلاین کوتاه فلش برای علاقمندان آماده کرده است. در بازی Angry Birds Rio پرندگان خشمگین در قفس اسیر شده و به ریو برده شده اند. دوستان جدیدی به کمک شما می آیند تا با کمک همدیگر پرندگان اسیر شده را از یک انبار متروک و خاکستری فراری و به جنگل سرسبز باز گردانید.

قسمت اول این بازی دارای ۲۰ مرحله است که در هر مرحله باید پرنده های در قفس را با پرتاب پرنده هایی که در اختیار دارید از قفس آزاد کنید. هر مرحله نسبت به مرحله قبل کمی سختر میشود. در طول بازی ۳ نوع پرنده مختلف برای پرتاب در اختیار دارید ۱-پرنده قرمز ۲-پرنده آبی کوچک ۳-پرنده زرد. در هنگام پرتاب پرنده آبی کوچک در صورت ۲ بار کلیک موس به ۳ قسمت تقسیم و به اهداف برخورد میشود. در هنگام پرتاب پرنده زرد در صورت ۲ بار کلیک موس شتاب زیاد میشود.اگر بتوانید پرنده های در قفس را با تعداد کمی پرنده پرتابی آزاد کنید امتیاز بالا و ستاره بیشتری به شما تعلق میگیرد.من از ۶۰ ستاره ممکن ۴۰ ستاره بدست آوردم. شما هم تست کنید. برای شروع بازی کمی صبر کنید تا بازی لود شود و سپس روی علامت مثلث که روی میوه پرتغال درج شده کلیک کنید. بعد از کلیک ممکن است یک سایت سازنده بازی باز شود سایت مورد نظر را بسته و دوباره به همین صفحه برگردید و دوباره کلیک کنید تا بازی را شروع کنید.

حجم این بازی آنلاین ۲.۲ مگابایته و خواهشا تا بارگزاری کامل بازی صبر کنید …

بازی آنلاین پرندگان خشمگین | بازی اینترنتی رایگان

بازی آنلاین فکری

آرشیو

بازی آنلاین سرعت عمل kakato otoshi

بازی آنلاین سرعت عمل kakato otoshi بازی آنلاین سرعت عمل kakato otoshi ، بازی انلاین مرحله ای ، بازی آنلاین دخترانه ، بازی آنلاین جدید...