بازی تاج و تخت | بازی آنلاین مدل لباس و آرایش Game of thrones بازی تاج و تخت | بازی آنلاین مدل لباس و آرایش Game of thrones

بازی تاج و تخت | بازی آنلاین مدل لباس و آرایش Game of thrones

بازی آنلاین انتخاب مدل لباس و آرایش صورت و مدل مو Game of thrones با بیشترین امکانات ممکن برای طراحی دقیق چهره و لباس در این مطلب برای شما عزیزان آماده گردیده است.

بازی تاج و تخت ,Game of thrones ,بازی آنلاین مدل لباس ,بازی آنلاین آرایش

دز این بازی آنلاین بسیار زیبا که یکی از کامل ترین بازی های آرایشی موجود هست به شما اجازه میده تا با استفاده از ابزار و مدل های متنوع به نزدیکترین کاراکتر مد نظر خود دست پیدا کنید. در ابتدا یکی از شخصیت های مرد یا زن بازی رو انتخاب می کنید و بعد از اون شروع به انجام تغییرات مورد نظر می کنید. انتخاب مدل مو و رنگ پوست و چشم و انتخاب لباس های متنوع و زیورالات بسیار زیبا به شما اجازه میده تا ساعت ها سرگرم این بازی بشین. شما حتی میتونین قد شخصیت مورد نظرتون رو انتخاب کنید و دقیقا مربوط به میشه به شخصیت کوتوله ی موجود در فیلم بازی تاج و تخت که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا داره.

حجم این بازی آنلاین کامل ۵ مگابایته که زمان نسبتا زیادی برای بارگزاریش لازمه که صبر و شکیبایی شما رو می طلبه و قطعا از انجام این بازی بسیار جذاب لذت خواهید برد.

بازی تاج و تخت | بازی آنلاین مدل لباس و آرایش Game of thrones

بازی های آنلاین مرتبط :

بازی آنلاین دخترانه

آرشیو

بازی آنلاین دخترانه جدید باحال princess moana

بازی آنلاین دخترانه جدید باحال princess moana بازی های دخترانه ی جدید, دانلود بازی جدید دخترانه, بازی دخترانه جدید ۲۰۱۷ , بازی دخترانه لباس...