بازی آنلاین ساخت پوتین زنانه بازی آنلاین ساخت پوتین زنانه

بازی آنلاین ساخت پوتین زنانه

بازی آنلاین ساخت پوتین زنانه مارک uggs است که شما در این بازی می توانید پوتینی که خودتان دوست دارید با سلیقه ی خود طراحی کنید.

بازی آنلاین ساخت پوتین زنانه

ماجرای بازی به این شرح است که مارک uggs جدیدترین و شیک ترین کفش در تمام جهان  به نظر می رسد و کسانی هستند که  عاشق این کفش هستند و بسیاری از نوجوانان دختران، بچه ها و یا حتی بزرگسالان آنها را خریده اند چون  بسیار راحت هستند، و زیبایی منحصر به فردی دارند اما برای خرید این کفش ها باید هزینه زیادی صرف شود و چون ما این پول را نداریم یک ایده خوب به نظرم رسید که چرا ما کفش خودمان رو خودمان طراحی نکنیم و تصمیم گرفتیم کفش های کهنه خود را تعمیر و تزئین کنیم و کفش کهنه را شبیه طرح های مارک uggs کنیم تا هم در پول صرفه جویی کنیم هم این که کفش دلخواه خود را بدون چون چرا به دست آوریم از این بازی زیبا لذت کافی را ببرید چون یک بازی خلاقانه است و هر کس با خلاقیت خود کفش مورد نظر خود را درست می کند و تمام ایده های خود را  روی کفش میریزد امیدوارم از بازی در این گیم لذت کافی رو برده باشید. طرح های شما حتما فوق العاده می شود.

حجم بازی ۸ مگابایته و زمان زیادی برای بارگزاریش لازمه پی خواهشا تا بارگزاری کامل بازی شکیبا باشید …

بازی آنلاین دخترانه

آرشیو

بازی آنلاین دخترانه جدید باحال princess moana

بازی آنلاین دخترانه جدید باحال princess moana بازی های دخترانه ی جدید, دانلود بازی جدید دخترانه, بازی دخترانه جدید ۲۰۱۷ , بازی دخترانه لباس...