بازی آنلاین رستوران گردانی بازی آنلاین رستوران گردانی

بازی آنلاین رستوران گردانی

بازی آنلاین رستوران گردانی یک بازی زیبا است. شما باید در این رستورانی که به شما واگذار شده به نحو احسنت درخواست مشتری ها را انجام دهید.

بازی آنلاین رستوران گردانی

این یک بازی فوق العاده جذاب و زیبا است که در اختیار شما دوستان عزیز قرار دادیم در این بازی داستان از این قرار است که فرد مورد نظر انتخابی برنده یک گردش تفریحی می شود و به آن گردش می رود و در آنجا در یک مسابقه شانس شرکت می کند و  برنده  غذاخوری می شود حالا او مجبور است در غذاخوری کار کند وبه مشتریان خود سرویس دهد حالا شما در نقش این شخص هستید باید سفارشاتی را که مشتری به غذاخوری شما می اید  و می دهد را بگیرید و به آنها سرویس دهید بر اساس غذاهای خواسته شده از طرف مشتری  آنها را درست می کنید و آن غذا را تزئین  می کنید و به مشتری می دهید اگر مشتری از غذای شما راضی باشد به شما امتیاز بالا می دهد واگر مشتری از غذای شما راضی نباشد به شما امتیاز پایینی می دهد پس سعی و تلاش خود را بکنید تا بیشترین امتیاز را کسب کنید. امیدوارم از این بازی لذت کافی را برده باشید. 

دقت داشته باشین که حجم بازی ۷.۴ مگابایته و زمان زیادی برای بارگزاریش لازمه پس اگه اینترنت کم سرعت دارین باید زمان خیلی زیادی رو برای انجام بازی منتظر بمونید.

بازی آنلاین فکری

آرشیو

بازی آنلاین سرعت عمل kakato otoshi

بازی آنلاین سرعت عمل kakato otoshi بازی آنلاین سرعت عمل kakato otoshi ، بازی انلاین مرحله ای ، بازی آنلاین دخترانه ، بازی آنلاین جدید...