گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید! گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید!

گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید!

گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید! تا حالا چند بار شده که چیزی بخرید و زمانی که در جمع از شما قیمتش را می پرسند گران تر بگویید. چند بار شده که با وجود لذت از یک خرید ارزان قیمت، خجالت بکشید قیمت واقعی آن را بگویید. تصور می کنید دلیلش چیست؟ چرا وقتی تفریح گران قیمتی را تجربه می کنیم، حس بهتری داریم. آیا همه ما یک بورژوای درون داریم که دوست دارد میلیون میلیون پول خرج کند و قدم به قدم کارت بانکی را به رخ دیگران بکشد؟ جواب این سوال هر چه باشد در اصل موضوع تفاوتی حاصل نمی کند. این روزها تفریحات گران قیمتی در تهران باب شده. تفریحاتی که میلیاردرها و میلیاردرنماها حسابی درگیر آن هستند.

گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید!

ماشین؛ ۹,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰

خیابان های تهران در قرق سوپرماشین ها

لوکس ترین و در عین حال گران ترین قسمت این گزارش همین مورد است. فقط ماشین بازهای قهار متوجه می شوند که موتور ۶.۳ لیتری با توان ۶۲۲ اسب بخار چه انقلابی در عرصه ماشین به حساب می آید آن هم نه برای برندهایی مثل فراری بلکه برای یک مرسدس بنز. 

 
گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید!

تعدادی بنز SLSMAG اواخر سال ۹۳ وارد ایران شد اما به دلیل قانون منع واردات خودروهای لوکس با حجم موتور بیش از ۲.۵ لیتری هرگز اجازه شماره گذاری پیدا نکرد اما بعد از مدتی بالاخره طلسم این خودروها شکست و اوایل ۹۴ این ماشین ها شماره گذاری شدند و در خیابان های تهران عرض اندام کردند. این سوپر ماشین به دلیل استفاده گسترده از فیبر کربن در بدنه حدود ۷۰ کیلوگرم سبک تر شده و همچنین مجهز به درهای گالوینک است و لوازم داخلی اش هم شبیه هواپیمایش طراحی شده. بنز SLS با قیمتی حدود ۹.۵ میلیارد تا امروز گران ترین خودروی پلاک خورده ایران به حساب می آید.
(گران ترین های تهران)

آرایشگاه؛ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰

میکاپ آرتیست هایی در حد سالوادور دالی

قیمت آرایشگاه ها متفاوت است، از آرایشگاه هایی که به عنوان مدل رایگان می گذاردتان زیر دست کارآموزها گرفته تا سالن های زیبایی با قیمت های میلیون در آرایشگاه های مردانه نیوفیس و فرست کلاس هستند که دیگر اسم شان به برندهای مطرحی تبدیل شده سالن های آرایشی که پکیج داماد در آنها حدود چهار پنج میلیون خرج بر می دارد. البته در محله های شمال شهر هستند آرایشگاه هایی که یک کوتاهی مو در آنها۸۰۰ هزار تومان برایتان آب می خورد.

 
گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید!

اوضاع آرایشگاه خانم ها اما وخیم تر از این حرف هاست. برای آرایش خانم ها این آرایشگاه ها نیستند که معروف می شوند بلکه میکاپ آرتیست ها هستند که اسم و رسمی به هم می زنند. معروف ترین میکاپ آرتیست زنانه این روزها را می توان امیا اوزولو معرفی کرد. آرایشگر ترکی که بساطش را از محله های مرفه نشین استانبول جمع کرده و به ایران آمده، این آرایشگر به قدری در کارش پیشرفت کرده که تولید برند لوازم آرایش EMIA را هم به راه انداخته. آرایش عروس میکاپ آرتیست هایی در این سطح چیزی حدود ۱۰ میلیون تومان است به اینها اضافه کنید. کار ناخن و پوست و ماساژ و اپیلاسیون را تا ببینید یک پکیج کامل برای عروس چه قدر هزینه بر می دارد.
(گران ترین های تهران)

گوشی موبایل؛ ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰

امکانات عصر حجری، قیمت های نجومی

هرچه از این طرف کارخانه های مختلف گوشی تلاش می کنند بهترین امکانات را با مناسب ترین قیمت وارد بازار کنند از آن طرف هم هستند شرکت هایی که چندان به کارایی و اپلیکیشن ها اهمیت نمی دهند و بیشتر خاص روی بودن گوشی اصرار دارند. کارخانه هایی مثل «ورتو» امتیازاتی مثل دست ساز بودن، بدنه طلا و تیتانیوم، تکه های الماس و تک بودن را در قابل قیمت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهند.

 
گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید!

قابل توجه است که بالارفتن قیمت ارز هم تاثیر چندانی روی بازار این جور گوشی ها نداشته و این گوشی های گران قیمت مشتری های خاص خودشان را دارند. یکی از فروشندگان این سبک گوشی ها تقریبا ماهی دو عدد از آنها به فروش می رسد. معمولا این گوشی ها امکانات زیادی مثل دوربین و سیستم عامل بالا ندارند. سردمدار این گوشی ها در بازار ایران هم ورتوی ۵۰۰ میلیون تومانی جدید و تازه تولیدشده که برخلاف همتایان دکمه ای اش سیستم عامل اندروید دارد. اما پس چرا این گوشی ها گران قیمت هستند؟ دلیلش را در امکانات جانبی باید جست و جو کنید.
(گران ترین های تهران)

باشگاه ورزشی؛ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰

ورزش در کنار باشخصیت ها

باشگاه ورزشی یکی از مواردی است که برای یک سبک زندگی لوکس از نان شب هم واجب تر است. روی فرم ماندن و اهمیت به سلامتی و فیزیک بدن مساله ای است که باعث می شود بعضی ها میلیونی در این راه خرج کنند. از ورودی استخر ۴۰۰ هزار تومان گرفته تا حق عضویت های کلان. یکی از باشگاه هایی که به ادعای مدیرانش بهترین امکانات را ارائه می کند و پول خوبی هم بابتش می گیرد باشگاه «حس خوب زندگی» است. 

 
گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید!

باشگاه «حس خوب زندگی» چند نوع عضویت دارد. عضویت معمولی و ویژه و با دوره های سه ماهه و شش ماه و یک ساله. حق عضویت ویژه یک ساله این باشگاه چیزی حدود ۲۰ میلیون تومان آب می خورد. در ازای این پول می توانید از باشگاه بدنسازی، ماساژ و ورزش های آبی متفاوت مجموعه استفاده کنید. مجموعه ای که به باران مصنوعی و تردمیل های زیر آب مجهز است و در عین حال امکان شنیدن موسیقی در استخر را برای شناگران فراهم می کند.
(گران ترین های تهران)

ساعت؛ ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

جذابیتی که به دست می آید

این روزها اصلا قابل تصور نیست که پولدار بود و ساعت لوکس نداشت. آراستگی برگ برنده قراردادهای تجاری است و ساعت های مارک دار گران قیمت هم که در اولین نگاه تنها چیزی هستند که می توانند توجه طرف مقابل را به خود معطوف کنند. ویترین های پاساژ محمودیه به عنوان قطب ساعت های لوکس در تهران پر است از این مارک دارهای گران قیمت. 

 
گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید!

یکی از گران ترین این ویترین ها متعلق به گالری پرستیژ است که در سال ۲۰۰۹ در ایران شروع به فعالیت کرد. این گالری یکی از گالری های معروفی است که انواع ساعت های مختلف از برندهای مختلف را گرد هم آورده. برندهایی مثل ژژلوکولتری، بولگاری، هرمنس و زنیت. قیمت ها هم متفاوت است؛ از ساعت های چند میلیون تومانی که می توانید روی دستتان امتحانش کنید پیدا می شود تا یکی دو میلیاردی هایی که فقط باید از پشت ویترین برایشان دست تکان بدهید. اگر همین میلیاردی ها هم برایتان حس خاص بودن به ارمغان نیاورد می توانید کاتالوگ های برندهای مختلف را نگاه کنید و سفارش بدهید تا ساعتی مطابق میل خودتان برایتان بسازند و هزینه ای مطابق میل خودشان هم دریافت کنند.
(گران ترین های تهران)

تلویزیون؛ ۲۹۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰ برابر باکیفیت تر

تلویزیون به خودی خود مقوله لاکچری به حساب نمی آید و آخرین مدل هایش را در خانه همه ما می توان پیدا کرد. اما همین پدیده در دسترس و معمولی هم می تواند قیمت سرسام آوری در تهران داشته باشد. تلویزیون های صد و چند اینچی با صفحه لمسی سه بعدی و وضوح تصویر بالا از ۸۰- ۹۰ میلیون تومان شروع می شوند و تا ۱۲۰ میلیون تومان هم می رسند.

 
گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید!

اما گل سرسبد اینها تلویزیونی است که در مغازه ای در بازار چارسو به فروش می رسد. این تلویزیون ۲۹۰ میلیون تومان برای بازار خانگی قیمت گذاری شده. گفته می شود این تلویزیون تا ۱۰ برابر یک تلویزیون معمولی کیفیت تصویر دارد و قابلیت اتصال به اینترنت، انجام بازی های آنلاین و قابلیت پخش اکثر فایل های تصویری از دیگر امکانات این تلویزیون به حساب می آید که هر جور هم بخواهید حساب کنید در برابر قیمت بالای آن امکانات ناچیزی به نظر می رسند.
(گران ترین های تهران)

عطر؛ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰

رایحه کهربا در بدنه ای از الماس

عیار عطرها را مواد اولیه شان مشخص می کند. خیلی از عطرها هستند که اجزا تشکیل دهنده آنها در قوطی هیچ عطاری پیدا نمی شود، دارچین ایتالیایی، کهربا، گل رز بلغاری و دانه تونکا از این مواد اولیه هستند که از سوی بعضی از شرکت ها در کنار اسانس های دیگر در تهیه عطر به کار می روند. شیشه های مختلف هم در بالا رفتن قیمت عطرها نقش زیادی در بازارهای جهانی دارند، خیلی از عطرهای گران قیمت هستند که روی بدنه آنها قطعاتی از طلا و الماس کار شده است.

 
گران ترین های تهران را بشناسید و تعجب نکنید!

LALIQUE جزو برندهای فوق لوکسی است که در بازار ایران پیدا می شود. قیمت عطرهای دست ساز این کارخانه حدود شش تا هشت میلیون تومان است. اما گران ترین عطر موجود در تهران خیلی با این رقم ها فاصله دارد Growth Smart سیصد میلیون تومانی که تا به حال فقط یک شیشه از آن وارد بازار شده و هنوز هم کسی آن را نخریده است.

خواندنی های جالب

آرشیو

حالت دلت که خوب باشه و حال دلت که خوب نباشه + عکس نوشته و متن

حالت دلت که خوب باشه دلنوشته های زیبا درباره خوب بودن حال دل آدم و متفاوت دیدن زندگی همراه با عکس نوشته های حال...