ماجرای كلوپ دورهمی اشراف تهران + تصویر ماجرای كلوپ دورهمی اشراف تهران + تصویر

ماجرای کلوپ دورهمی اشراف تهران + تصویر

ماجرای کلوپ دورهمی اشراف تهران

چند وقتی است که یک مرکز لوکس در محله ازگل مکانی خصوصی  برای دور هم جمع شدن طبقه مرفه تاسیس شده است که انتشار تصاویر آن در فضای مجازی به ابهام آن افزوده است یکی از این ابهام ها این است که هیچگونه تبلیغاتی راجع به این مرکز دیده نشده، چطور ممکن است که با توجه به سرمایه گذاری عظیم که باید با تبلیغات فراوان منجر به بازگشت هزینه آن شود، بدون هیچ سر و صدایی نزدیک به ۲ سال است که فعالیت دارد؟ چرا این مرکز از حالت عمومی به شکل کلوپ و مرکزی برای خواص تبدیل شده است؟

اخبار گوناگون,خبرهای گوناگون,خدمات لوکس

 

اخبار گوناگون,خبرهای گوناگون,خدمات لوکس

 

اخبار گوناگون,خبرهای گوناگون,خدمات لوکس

 
با گشتی که در اینترنت راجع به این مرکز می زنیم، متوجه میشویم که این مرکز یک مرکز خدماتی در حوزه سلامت بوده و شامل حوضچه های آبگرم و ماساژ و خدمات ریلکسی میباشد که با سرمایه گذاری مشترک ژاپنی ها صورت گرفته. با تماس تلفنی با این مرکز، هزینه های متوسط برای استفاده از مرکز تن آسایی و سلامت هانا بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان اعلام میگردد که معادل یک سوم حقوق یک کارمند است. و در صورت استفاده از کلیه خدمات، این مبلغ برای هر نفر تا ۶۰۰ هزار تومان خواهد رسید. چطور می شود که عده ای برای ۳-۴ ساعت استراحت و ریلکس کردن و دریافت خدمات لوکس، حاضر به پرداخت چنین مبالغی هستند و در مقابل عده ای دیگر گرفتار مسایل روزمره خود میباشند؟

799
0

اخبار

آرشیو

علت بالابودن تعداد فوتی کرونا در ایتالیا چیست؟

علت بالابودن تعداد فوتی کرونا در ایتالیا  «فادیم بوسبلوف»، متخصص ژنتیک روس با توجه به شیوع گسترده کرونا در ایتالیا و بالا رفتن آمار...