برد شیرین پرسپولیس برابر تراکتورسازی/ اولین برد تیم دایی برد شیرین پرسپولیس برابر تراکتورسازی/ اولین برد تیم دایی

تیم فوتبال پرسپولیس نخستین دیدارش در لیگ سیزدهم را درحالی با پیروزی پشت سر گذاشت که تراکتورسازی از دقیقه ۴۸ با سیدصالحیاخراج مرتضی اسدی با ۱۰ بازیکن به بازی ادامه می‌داد. ضمن اینکه شاگردان دایی در نیمه نخست یک ضربه پنالتی هم از دست دادند.

 

دومین دیدار از روز نخست رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۲:۱۵ امشب چهارشنبه بین دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در این بازی تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با نتیجه یک بر صفر مقابل میزبان تبریزی‌اش به پیروزی دست یافته و لیگ سیزدهم را با برد آغاز کند.

در این بازی سرد و کسل کننده که قضاوت آن برعهده محسن قهرمانی بود، سیدمهدی سیدصالحی در دقیقه ۸۰ تک گل برتری تیم پرسپولیس را به ثمر رساند. این بازیکن در دقیقه ۸۶ هم مجددا دروازه تراکتورسازی، تیم پیشین خود را باز کرد که با بالارفتن پرچم کمک داور، این گل به نشانه آفساید مردود شد.

البته پرسپولیسی‌ها که در دقیقه ۱۱ نیمه نخست یک ضربه پنالتی را توسط رضا حقیقی از دست داده بودند، حتی در شرایطی که مرتضی اسدی مدافع تراکتورسازی در دقیقه ۴۸ به خاطر خطا روی هادی نوروزی از زمین اخراج شده بود هم نتوانستند بازی قابل قبولی را ارائه دهند اما در نهایت روی یک ضد حمله سیدصالحی موفق شد دروازه این تیم تبریزی را باز کرده و زمینه‌ساز این پیروزی ارزشمند سرخپوشان تهرانی شود.

در این بازی که خیلی‌ها آن را جنگ علی کریمی و جواد کاظمیان بازیکنان گذشته پرسپولیس و فعلی پرسپولیس با علی دایی سرمربی سرخپوشان تهرانی می‌دانستند، این علی دایی بود که در نیمه مربیان با تعویض‌های خوب خود، برتری پرسپولیس را رقم زد و شاگردان مجید جلالی را دست خالی به خانه باز گرداند.

پرسپولیس با این پیروزی دومین تیم برنده لیگ سیزدهم لقب گرفت و در حال حاضر پس از تیم استقلال صنعتی خوزستان در رده دوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

641
0

ورزشی

آرشیو

تاریخ برگزاری بازی های آسیایی 2018 + لیست رشته های ایران

کمیته برگزاری ۲۰۱۸ Asian Games زمان‌بندی مورد نظر برای برگزاری این دوره را مشخص کرده است. طبق این برنامه مراسم افتتاحیه روز شنبه ۸...